PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=104676}
7,5 5 173
oceny
7,5 10 1 5173
The Transformers: The Movie
powrót do forum filmu The Transformers: The Movie

Ta animacja sie nie starzeje,mimo ,ze moje zamiłowanie do transformersów z wiekiem
maleje ,to nadal ogląda sie to niesamowicie ! :D Od samego początku do końca
rewelacyjnie poprowadzona akcja.Klimat,muzyka i sytuacje...moge to oglądać bez
końca.Uniwersum Transformersów jest ciągle w modzie,bo jak mieliśmy komiksy i bajki tak
teraz dochodzi film i gra komputerowaa/konsolowa.Cieszy mnie to ,ze na wysokim poziomie
jest animacja Transformers The Movie , film Transformers i gra Transformers War of
Cybertron.Idealna kompozycja dla fanów :D

finalfantasy1986

ta to moja też bajka z dzieciństwa i jest swietna za każdym razem i pod każdym względem.

ocenił(a) film na 10
finalfantasy1986

Co tu dużo mówić, jak dla mnie legendarna bajka ;)

ocenił(a) film na 10
StarCreator

dokladnie bajka dziecinstwa i jeden z pierwszych prezentow pod choinke obok elektrycznej kolejki to robot transformera!

finalfantasy1986

Pełna zgoda. Ja co prawda wychowałem się na Beast Wars i Armada ale mimo wszystko jednak doceniam wkład tego uniwersum bo dzięki niemu jest co wspominać. Ścieżka dźwiękowa powoduje jeszcze większe emocje i chętniej słucha się właśnie jej niż dobrze znanych utworów znanych zespołów. Jednym słowem jest to najlepsze co może powstać i chodź ostatni film fabularny nie napawał optymizmem to jednak kreskówki nadal się dobrze trzymają (jedynie neutralnie odniosę się do TF Prime).

ocenił(a) film na 6
finalfantasy1986

Jakoś w dzieciństwie mnie ta bajka całkowicie ominęła, pomimo szaleństwa na vhs.
I dopiero teraz, mając 3 dychy na karku postanowiłem sprawdzić co mnie ominęło.
Powiem szczerze, że ta bajka to masakra.
Ok jest fajnie narysowana itd, ale to co się tutaj dzieje to istny chaos.
W toku wydarzeń to ja się zgubiłem gdzieś na początku.
Fabułę znam powierzchownie z opisu, ale reszta to masakra jakaś.
Panuje tutaj taki chaos w wydarzeniach, że ja się pogubiłem.
Sceny się tak mieszają, zmieniają i wgl, że byłem jak dziecko we mgle.
Jak dla mnie ten film to tak jakby powycinać co lepsze sceny z serialu i sklecić w jedność.
skoki akcji są masakryczne. Optimus ginie już na początku.
Dla mnie 5/10
Owszem roboty są takie jaki powinny być i za to wielki plus.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones