PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=707970}
7,7 178 557
ocen
7,7 10 1 178557
6,9 41
ocen krytyków
Thor: Ragnarok
powrót do forum filmu Thor: Ragnarok

Zagraniczne recenzje są świetne, ale jak wiadomo często są przesadzone.
Na szczęście polskie recenzje potwierdzają że mamy do czynienia z czymś bardzo dobrym!

recenzuje_krytykuje

Dużo żarcików, jaskrawych kolorów i od razu wysokie oceny.

starboy

U Disneya to normalka. Oceny przed premierą w kosmos a później okazuje się że to średniak lub słabizna.

recenzuje_krytykuje

Oby tak było. Poprzednie części były dosyć przeciętne.

ocenił(a) film na 9
Jurij_Tasakov

Pierwsza część Thora była w porządku, Dobre wprowadzenie postaci, ale druga z tymi Elfami trochę dziecinna. I te głupkowate żarty mnie drażniły. Nie mam nić przeciwko humorowi pod warunkiem że jest odpowiednio wyważony i ma jakieś konkretne zastosowanie w poszczególnych scenach. Niestety w Dark World ten humor był denny.

użytkownik usunięty
kiadimundi

"zatkało kakao?" ;)

ocenił(a) film na 8

Jak się ogląda z dubbingiem to tak jest... oglądaj z napisami to będzie lepiej

recenzuje_krytykuje

Wygląda na to, że zapowiadają się filmowe rozkosze:).

recenzuje_krytykuje

To już się robi nudne. Kiedy Marvel zaliczy prawdziwą wtopę, bo seriale to trochę za mało XD

ocenił(a) film na 6
recenzuje_krytykuje

Nie zesraj sie.

recenzuje_krytykuje

Świetne recki to standard dla MCU: Zwykle wychodzi kiepsko: bezpiecznie wesołkowate kino pod gimnazjalistów, wyjątek ZŻ.

ocenił(a) film na 8
hudylobo

Ch**owe recki to standard dla DCEU: Zwykle wychodzi kiepsko: niebezpiecznie pseudomroczne kino pod gimnazjalistów, wyjątek WW.

TheSakuy

O_o uuu napisałeś ''DCEU'', a nie ''DC'' proces ewolucji powolnie ale jednak postępuje ,jeszcze z dwie dekady i z IQ będziesz minimalnie na plusie XD może nawet poużywasz (choć to raczej jeszcze długo, długo nie)hłehłe ;P

ocenił(a) film na 8
hudylobo

No nic, czekamy teraz na recenzje JL :)

TheSakuy

Widać przynajmniej że jesteś konsekwentny w swoim guście filmowym. Jedyny film z DCEU który uważasz za dobry jest dziecinny, ma masę żartów i stawia na chemię pomiędzy postaciami kosztem sensu historii. Mniej więcej tak jak w większości filmów z MCU. To dobrze mieć swój własny gust a nie skakać z kwiatka na kwiatek bo krytycy coś wysoko ocenili. Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 8
kucuser

"Jedyny film z DCEU który uważasz za dobry jest dziecinny, ma masę żartów i stawia na chemię pomiędzy postaciami kosztem sensu historii" Akurat wszystkie filmy DCEU są pozbawione sensu historii. WW przynajmniej posiada jakieś elementy pozytywne, przez co się wyróżnia.

TheSakuy

MoS i BvS rozprawiają o sensie istnienia bohaterów i o tym czy powinni działać w sposób jawny czy nie. To jest tylko jeden z wątków tam poruszonych jak chcesz to mogę się bardziej rozpisać.

użytkownik usunięty
recenzuje_krytykuje

ja już jutro pójdę, zobaczymy co za kaszankę tym razem nam MCU przygotowało. Ale nie mogę się tak naprawdę doczekać chwili, gdy zobaczę 4 część Avengers - postanowiłem, że potem nie będę już dłużej się tym interesował - zakończyć pewien etap i koniec.

ocenił(a) film na 10
recenzuje_krytykuje

Jest swietnie! Mega rozrywka!

ocenił(a) film na 10
demags

A no i moze nie jest zgodne z komiksami ale wszyscy wiedza, ze studio marvel robi pod siebie filmy wiec tego akurat nie bede krytykowac ;)

ocenił(a) film na 9
demags

zgadzam sie trzeci Thor rządzi

ocenił(a) film na 9
recenzuje_krytykuje

I TAK JEST GENIALNE! ;)

recenzuje_krytykuje

Kto zdejmie tego zblazowanego trolla wynajętego przez dystrybutora.

recenzuje_krytykuje

Szczerze, szału nie ma ale też i nie jest to najgorszy film.

ocenił(a) film na 5
Iwona_Bielecka

No tak rozrywka i nic więcej za 2 dni zapomną o tym filmie łuhuhu

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones