plakat - Thor: Ragnarok (2017) kup bilet

opisy filmu

(4)
  • Thor zostaje uwięziony po drugiej stronie wszechświata. Osłabiony i pozbawiony młota musi znaleźć sposób, by powrócić do Asgardu i stawić czoła bezwzględnej i wszechpotężnej Heli oraz powstrzymać Ragnarok – "zmierzch bogów", zagładę świata i całej asgardzkiej cywilizacji. Przedtem jednak musi stanąć do gladiatorskiego pojedynku na śmierć i życie z byłym sprzymierzeńcem i członkiem drużyny Avengers — niesamowitym Hulkiem!

  • Thor (Chris Hemsworth) został pozbawiony swojego mjølnera i uwięziony po drugiej stronie wszechświata. Nie ma zbyt wiele czasu, gdyż musi powrócić do Asgardu, aby go ocalić przed potężną Helą (Cate Blanchett). Zanim tego dokona, musi przetrwać w turnieju gladiatorów i stawić czoła swojemu przyjacielowi Hulkowi (Mark Ruffalo).

  • Minęło trochę czasu od wydarzeń przedstawionych w filmie "Thor: Mroczny świat". Thor (Chris Hemsworth) jest uwięziony przez wrogów jego rodzinnego Asgardu w odległej części wszechświata. Pewnego dnia gromowładny zostaje zmuszony do udziału w pojedynkach gladiatorów. Niespodziewanie okazuje się, że ma stanąć do walki z dawnym sojusznikiem, Hulkiem (Mark Ruffalo). Superbohaterowie zwierają szyki nie tylko po to, żeby odzyskać wolność. Muszą też pokonać potężną Helę (Cate Blanchett) - boginię śmierci, która zawładnęła Asgardem. Jeśli się im to nie uda, świat czeka Ragnarok - mityczny zmierzch bogów, którego nie przetrwa żaden gatunek.

  • Thor (Chris Hemsworth) i Loki (Tom Hiddleston) wyruszają na poszukiwania zaginionego Odyna (Anthony Hopkins). Po uzyskaniu pomocy od dra Strange'a (Benedict Cumberbatch), znajdują ojca w Norwegii. Stary bóg jest umierający. Wyjawia synom, że wraz z jego ostatnim tchnieniem zostanie uwolniona Hela (Cate Blanchett), ich siostra i bogini śmierci, która przyniesie zagładę Asgardowi. Gdy ten kona, pojawia się potężna oponentka. Dochodzi do walki pomiędzy rodzeństwem o przyszłość całego świata.