Unlocked

1 godz. 38 min.
6,2 17 221
ocen
6,2 10 17221
7 409
chce zobaczyć
{"rate":5.75,"count":4}
{"type":"film","id":599836,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/Unlocked-2017-599836/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum filmu Tożsamość zdrajcy
 • Maciash ocenił(a) ten film na: 5

  Kolejny do bolu poprawnie policzny film, w dodatku kiepsko zrobiony. Zli biali, chca wykorzystac islamskich radykalow, zeby wprowadzic podzialy miedzy bialymi i arabami. Bullshit. Troche nielogicznych watkow i standardowych akcji z tego typu filmow. Nic nowego. Po 40 minutach juz mi sie zaczal nudzic, kolezanka przespala caly :D

 • adimem ocenił(a) ten film na: 4

  Maciash Widziałem dwa filmy z podobnym przesłaniem - w jednym bodajże rónież grał Bloom a w drugim na pewno Bean, ale bardziej realistycznie zagrane, tutaj zaś dodatkowe przesłanie jest takie: białe kobiety nas obronią, i wcale nie muszą w tym celu rodzić dzieci, to zrobią kobiety czarne i te z krajów, gdzie szerokie biodra są w cenie.

 • ChrisKrasz ocenił(a) ten film na: 2

  Maciash Za delikatnie moim zdaniem opisałeś tą propagandową chałę. We mnie wzbudził wręcz odrazę.

 • armarange ocenił(a) ten film na: 4

  Maciash Warto zaznaczyć pole SPOILER to niewiele dla ciebie ale bardzo wiele dla innych chcących samodzielnie poznać treść filmu.

 • ZwiastunNocy ocenił(a) ten film na: 5

  Maciash Zgadzam się. Już myślałem, że w końcu pokażą prawdę, a tutaj znowu propaganda, jacy to muzułmanie się biedni i pokojowo nastawieni, a tylko ci "źli biali" chcą ich we wszystko co najgorsze wrobić.
  Masakra.

 • armarange ocenił(a) ten film na: 4

  Maciash spoilery

  Czy każdy film o terroryzmie musi przedstawiać radykalnych muzułmanów chcących zabić białych?
  Czy możliwa jest sytuacja kiedy to muzułmański duchowny każe się wstrzymać z atakiem ( tak jak to ukazano w filmie ) ?
  Czy wg ciebie to, że ten film dość oryginalnie podszedł do tematu zamachów oznaczać od razu musi propagandę "promuslimską"?
  Czy słyszałeś kiedykolwiek o radykalnych sektach, ugrupowaniach itp. , które dokonywały zamachów i wśród których nie było muzułmanów ? Albo o samotnych wilkach dokonujących zamachów i nie będących muzułmanami?

  Film ma sporo nielogiczności i tutaj się z tobą zgadzam. Ale tak poza tym jest tu trochę bełkotu. Film ukazuje jedną z możliwości - tym razem to grupka białych podszywa się pod radykałów muzułmańskich. Możliwe? Jak najbardziej. A gdzie tu konkretnie ta propaganda?

 • romek_krakow ocenił(a) ten film na: 7

  armarange mało, że możliwe to jestem przekonany, iż nie raz się odbyło. Ileż to jest przypadków, że sami wywoływali konflikt, by się na tym wzbogacić, by uzasadnić istnienie swojej agencji lub innej grupy, by sprzedawać broń obu stronom konfliktu itd itp

 • armarange Działania USA na Bliskim Wschodzie raz za razem są dowodami na to, jak to biała cywilizacja stwarza sobie zagrożenie, by z nim potem dzielnie walczyć, gnojąc przy okazji kraje zasobne w ropę.