PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=599836}
6,2 18 344
oceny
6,2 10 1 18344
5,8 4
oceny krytyków
Tożsamość zdrajcy
powrót do forum filmu Tożsamość zdrajcy

Promuslimska tuba

ocenił(a) film na 5

Kolejny do bolu poprawnie policzny film, w dodatku kiepsko zrobiony. Zli biali, chca wykorzystac islamskich radykalow, zeby wprowadzic podzialy miedzy bialymi i arabami. Bullshit. Troche nielogicznych watkow i standardowych akcji z tego typu filmow. Nic nowego. Po 40 minutach juz mi sie zaczal nudzic, kolezanka przespala caly :D

ocenił(a) film na 4
Maciash

Widziałem dwa filmy z podobnym przesłaniem - w jednym bodajże rónież grał Bloom a w drugim na pewno Bean, ale bardziej realistycznie zagrane, tutaj zaś dodatkowe przesłanie jest takie: białe kobiety nas obronią, i wcale nie muszą w tym celu rodzić dzieci, to zrobią kobiety czarne i te z krajów, gdzie szerokie biodra są w cenie.

ocenił(a) film na 2
Maciash

Za delikatnie moim zdaniem opisałeś tą propagandową chałę. We mnie wzbudził wręcz odrazę.

ocenił(a) film na 4
Maciash

Warto zaznaczyć pole SPOILER to niewiele dla ciebie ale bardzo wiele dla innych chcących samodzielnie poznać treść filmu.

ocenił(a) film na 5
Maciash

Zgadzam się. Już myślałem, że w końcu pokażą prawdę, a tutaj znowu propaganda, jacy to muzułmanie się biedni i pokojowo nastawieni, a tylko ci "źli biali" chcą ich we wszystko co najgorsze wrobić.
Masakra.

ocenił(a) film na 4
Maciash

spoilery

Czy każdy film o terroryzmie musi przedstawiać radykalnych muzułmanów chcących zabić białych?
Czy możliwa jest sytuacja kiedy to muzułmański duchowny każe się wstrzymać z atakiem ( tak jak to ukazano w filmie ) ?
Czy wg ciebie to, że ten film dość oryginalnie podszedł do tematu zamachów oznaczać od razu musi propagandę "promuslimską"?
Czy słyszałeś kiedykolwiek o radykalnych sektach, ugrupowaniach itp. , które dokonywały zamachów i wśród których nie było muzułmanów ? Albo o samotnych wilkach dokonujących zamachów i nie będących muzułmanami?

Film ma sporo nielogiczności i tutaj się z tobą zgadzam. Ale tak poza tym jest tu trochę bełkotu. Film ukazuje jedną z możliwości - tym razem to grupka białych podszywa się pod radykałów muzułmańskich. Możliwe? Jak najbardziej. A gdzie tu konkretnie ta propaganda?

ocenił(a) film na 7
armarange

mało, że możliwe to jestem przekonany, iż nie raz się odbyło. Ileż to jest przypadków, że sami wywoływali konflikt, by się na tym wzbogacić, by uzasadnić istnienie swojej agencji lub innej grupy, by sprzedawać broń obu stronom konfliktu itd itp

armarange

Działania USA na Bliskim Wschodzie raz za razem są dowodami na to, jak to biała cywilizacja stwarza sobie zagrożenie, by z nim potem dzielnie walczyć, gnojąc przy okazji kraje zasobne w ropę.

Maciash

Dobrzy muzułmanie przemycają na teren UK broń biologiczną. Uzbrajają i czekają tylko na sygnał od guru. Źli biali ciemiężyciele naprawiają najsłabsze ogniwo. Przecież to biali oprawcy zmusili ich do tych czynów. Swoim bogatym socjalem i otwartymi granicami.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones