PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=816982}

To my

Us
6,4 58 511
ocen
6,4 10 1 58511
7,1 48
ocen krytyków
To my
powrót do forum filmu To my

Muszę powiedzieć, że "Uciekaj" mi się bardziej spodobało... Tym nie mniej i ten film nie jest zły... Jak dla mnie to idealna 7...

Brakuję mi w nim trochę spójności i wyjaśnienia... To coś jak pierwszy resident evil... Niby rząd produkuje jakiś połączonych, skopiowanych... Ok może klony... Ale już nie jest wytłumaczone jak to miałoby niby sterować tymi na górze... Może będą kolejne części...

I w zasadzie to wszystkie wady tego filmu... Cała reszta jest naprawdę niezła... Niektóre sceny powodują dreszcz ! Zagrany też przyzwoicie ! Szczerze mówiąc bardziej mi się podobał od "rumuńskiej" Zakonnicy gdzie był totalny nonsens jakoby do komunistycznej Rumunii mógł sobie wjeżdżać i podróżować po kraju kto chce z obozu imperialistycznego :) No i istnienie klasztoru bez oficera politycznego... W sumie w ogóle istnienie... Gdzie one były wtedy palone przez władze ! Tam to była dopiero głupota !

Wracając do "Us" - film ma także odniesienia psychologiczne, pokazuje jak życie w określonym środowisku może nas zmienić... Jest też genialny klimat ! Warto obejrzeć !

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones