PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=816982}

To my

Us
6,4 58 511
ocen
6,4 10 1 58511
7,1 48
ocen krytyków
To my
powrót do forum filmu To my

zapytanie

ocenił(a) film na 2

Ja się pytam dlaczego w filmie po podmienieniu dziewczynek dziewczynka zwykła po trafieniu do podziemi klonów nie umiała mówić i tańczyć jeżeli wcześniej to umiała robić? ?? Czy porwanie cofnełoja w rozwoju ? Bo raczej nie mówiła by ledwo 20 lat później? Ok dziewczynka cień się nauczyła od podstaw przez taniec przez pracę ale dziewczynka człowiek to co zapomniała wszystkiego? Czy mi to ktoś wytłumaczy. I co z murem z ludzi klonów beda sobie tak stali całe życie? ??

ocenił(a) film na 9
selenkaa2222

Tańczyć zaczęła dopiero dziewczynka-cień. Lekarz podczas sceny rozmowy z rodzicami mówi, żeby zaczęła rysować, pisać lub tańczyć właśnie, żeby się otworzyła. Dziewczynka człowiek nie tańczyła wcześniej, co też wspomina przed ostatnią walką "nie spodziewałam się, że będę tańczyć" czy coś podobnego. Co do mowy to dziewczynka człowiek potrafiła mówić, ale jej zdolność znacznie osłabła, z powodu bycia przez większość życia w podziemiach, gdzie ludzie nie potrafią mówić + uduszenie przez dziewczynkę-cień.
Co do muru ciężko odpowiedzieć, co zrobią klony bo zrealizowaniu celu, pewnie będą żyć na ziemi, ale szczerze nad tym za bardzo się nie rozwodziłem.

selenkaa2222

NIE SPOILUJ!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones