PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=779305}

To przychodzi po zmroku

It Comes at Night
5,5 25 968
ocen
5,5 10 1 25968
7,0 21
ocen krytyków
To przychodzi po zmroku
powrót do forum filmu To przychodzi po zmroku

Gdybym poprosił ich o streszczenie filmu na pewno byłoby tam takie zdanie: "w pewnym momencie okazało się, że mały Andrew i jego rodzice są nosicielami wirusa", co jest kompletną bzdurą. Mam taki zwyczaj, że nigdy nie chodzę do kina sam, a potem wymieniam się z towarzyszami spostrzeżeniami, starając się uciekać od oceny filmu, to zostawiamy na koniec. To film o ludzkiej psychologi, wyparciu faktów i manipulacji tak aby poczuć się przez chwilę lepiej. Namiastkę miał każdy z nas, gdy znajomy, poproszony o poradę, mówił nam, że nasze auto uległo poważnej awarii, wtedy każdy by poczuć się lepiej wyparł fakty jakie przytaczał znajomy i nawet potrafił czuć gniew do niego.

Przykre, że większość widzów, zamiast pomyśleć, wolą proste zabiegi w stylu scary moment, gdy wyskakuje jakaś brzydka morda, a my przestraszamy się tak, że język nam wpada tak głęboko w przewód pokarmowy, że można skosztować własnych odchodów. :)

ocenił(a) film na 7
michal_lukawski89

Widzę, że nie został pociągnięty temat zwężania ekranu. Otóż to! Wydaje mi się, że jest to istotny element filmu. Koszmary i iluzje Travisa są pokazane na zwężonym ekranie i co ciekawe... akcja filmu od chwili przed opuszczenia broni przez Willa (na 3 2 1) jest również tak pokazana! Co to oznacza? Że cały finał filmu może być już tylko i wyłącznie bujdą chorego Travisa. Tego się nie spodziewałem.

michal_lukawski89

Film był źle reklamowany i to jest jego problemem :) . Ja przeczytałem o czym zobaczyłem recnzje i wiem ze nie dla mnie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones