PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=779305}

To przychodzi po zmroku

It Comes at Night
5,5 25 965
ocen
5,5 10 1 25965
7,0 21
ocen krytyków
To przychodzi po zmroku
powrót do forum filmu To przychodzi po zmroku

A ten film zapowiada się bardzo ciekawie. 30 czerwca idę do kina obejrzeć ten horror i mam nadzieje, że się nie zawiodę. ☺️

ocenił(a) film na 6
masachiko

I jak wrażenia? Też na niego idę w przyszły piątek! ;)

ocenił(a) film na 7
UnKnowN_3

Niedawno wróciłam z kina i żeby nie spojlerować napiszę tylko, że film dobry, choć jeśli ktoś obejrzał wiele filmów tego gatunku, to na pewno jak mnie przyjdzie mu do głowy "ale to już chyba było". Niemniej jednak bardzo mi się podobał i mogę go polecić fanom tego gatunku :)

ocenił(a) film na 9
masachiko

Wczoraj miałem tę przyjemność film obejrzeć (wiadomo za czyją namową - dziękuję!) i jestem usatysfakcjonowany. Nie znajdziemy tu zwrotów akcji,czy finalnego efektu 'wow!',ale film od pierwszej minuty powoli dozuje napięcie,które w połączeniu z bardzo dobrą muzyką i świetną grą aktorską doskonale udziela się widzom. Obraz horrorem nie jest mimo zapewnień w opisie,czy zwiastunie i uważam,że nastawienie na taki gatunek obniżyło jego średnią na FW. Bliżej mu klimatem do "Zło we mnie",czy "Raw" ("Grave"). Osobiście polecam.

ali_g77

Hmm, a polecił byś ten film komuś, kto za typowymi horrorami nie przepada (czytaj: boi się wszelkich jumpscare'ów, nawet tych bardzo przewidywalnych xd)?

ocenił(a) film na 9
Zofel

Jest tu bodajże tylko jedna taka scena... Film nie straszy krwią, scenami gore, czy właśnie ciągłymi 'BUU!' zza kamery (czego też nie cierpię) - jest ciekawa historia, KLIMAT i los bohaterów (który z uwagi na grę aktorską nie jest nam obojętny). Zaznaczam, że to moje zdanie a każdy ma swoje. Wczoraj, gdy pokazały się napisy końcowe, to słychać było kilka śmiechów i komentarzy "Co to miało być?"... Zobacz, oceń i podziel się Twoją opinią - chętnie przeczytam.

ocenił(a) film na 7
ali_g77

Polecam się na przyszłość, Watsonie ;)

ocenił(a) film na 9
masachiko

Dziękuję (nie pierwszy raz), Sherlocku ☺️

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones