Film

1984 1 godz. 30 min.
5,7 1 055
ocen
5,7 10 1 1055
527
chce zobaczyć
{"id":"11112","linkUrl":"/film/To+tylko+Rock-1984-11112","alt":"To tylko Rock","imgUrl":"https://fwcdn.pl/fpo/11/12/11112/7414934.2.jpg"}
Krzysztof Marczak jest zawodowym autorem tekstów. Jego uwagę zwraca Sylwia, wokalistka prowincjonalnego zespołu... więcej

Ten film nie ma jeszcze zarysu fabuły.
{"linkA":"/zostanwdomu?ref=promo_stayAtHomeA","linkB":"/zostanwdomu?ref=promo_stayAtHomeB"}

Krzysztof Marczak jest zawodowym autorem tekstów. Jego uwagę zwraca Sylwia, wokalistka prowincjonalnego zespołu rockowego. Tekściarz proponuje dziewczynie pomoc w karierze. Sugeruje, by Sylwia rozpoczęła działalność solową, oferuje jej też swoje piosenki. Tymczasem nadarza się okazja do promocji lansowanej przez Marczaka gwiazdy. WKrzysztof Marczak jest zawodowym autorem tekstów. Jego uwagę zwraca Sylwia, wokalistka prowincjonalnego zespołu rockowego. Tekściarz proponuje dziewczynie pomoc w karierze. Sugeruje, by Sylwia rozpoczęła działalność solową, oferuje jej też swoje piosenki. Tymczasem nadarza się okazja do promocji lansowanej przez Marczaka gwiazdy. W miejscowości Gradów ma odbyć się festiwal rockowy. Marczak wprowadza Sylwię do konkursu. Załatwia też transmisję telewizyjną - w zmian za to organizator festiwalu obiecuje, że zadba, by Sylwia wygrała konkurs.

studio
Studio Filmowe Perspektywa
tytuł oryg.
To tylko Rock
inne tytuły
Zdjęcia do filmu nakręcono w Jarocinie, Łodzi i Warszawie (Polska).
Od najlepszych
 • Od najnowszych
 • Od najlepszych
 • Wojciech Mann uznal, ze jest to najgorszy

  kokosowedropsy

  film muzyczny.

 • Film w klimacie lat 80tych !

  kamdek ocenił(a) film na 7

  Super klimat , bylem na tym kinie, mile wspomnienia wrócily. Fabula banalna ale fajnie sie oglada ,polska muzyka lat 80 tych , to bylo to!

 • Rozczarowanie

  wzrost36 ocenił(a) film na 3

  Muzyka niestety nie wytrzymała upływu czasu, a fabuła chyba miała być tylko uzupełnieniem klimatu tamtych lat...no i w zasadzie mogłoby jej nie być:) Dokument zdecydowanie lepiej by się obronił. A tak wyszło dość naiwne nie wiadomo co:)

 • Rola Rewińskiego mocno ratuje słaby scenariusz

  Geralt_b

  widzę protoplastę słynnego "Siary", szczególnie jak wspomina o tej wichurze :)

  • Zaskakująco niezły. Również jako dokument.

   goodfiles26 ocenił(a) film na 6

   Fabuła w klimacie "Wodzireja", równie, gorzka, nie licząc happy endu, który w realnym życiu raczej by się nie wydarzył :).

   1