PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=571114}

To

It
6,7 162 540
ocen
6,7 10 1 162540
7,0 41
ocen krytyków
To
powrót do forum filmu To

Nie oglądałem wcześniejszego IT, nie przeczytałem też książki Kinga, ale muszę powiedzieć, że po obejrzeniu reklam tego filmu kompletnie nie mam ochoty tego oglądać. Jest bardziej irytujące niż straszne. Mam nadzieje, że klaun umrze paskudną śmiercią. To tyle z moich żali, dziękuję za uwagę.

ocenił(a) film na 6
MYRONfw

Kogo, to kur.... obchodzi.....

ocenił(a) film na 1
Scott4

mnie film beznadziejny

ocenił(a) film na 6
Scott4

Jeżeli ciebie to nie obchodzi to po co się wypowiadasz?

MYRONfw

Jesteś typowym trollem jak ten gość poniżej nie obejrzał filmu a ocenia , nigdy ten portal nie będzie wiarygodny jak ludzie tworzą multikonta tylko po to by dać ocenę 1 . Ja po zwiastunie miałem wielkie oczekiwania i się nie zawiodłem .

ocenił(a) film na 6
Taio

mam nadzieję, że o mnie nie mówisz

Taio

Nie jestem trollem, musiałem się wyżalic ponieważ reklamy tego filmu irytują mnie. Oceniać filmu nie będę bo go nie widziałem i nie zamierzam oglądać. Multikont nie mam. Wystawiam oceny dla filmów, które obejrzałem, reszta mało mnie obchodzi. I weź się naucz kropki stawiać poprawnie, nie jest to trudne.

MYRONfw

Dobrze żeś nie wystawił oceny. To jest jeden z horrorów gdzie nie umieścili jumpscarow na siłę. Dla jednych jest przerażający lub straszny a inny spodziewali się krwi czy niewiadomo jakich rzeczy. Proponuję obejrzeć To z 1990 i porównać.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones