PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=571114}

To

It
6,7 162 540
ocen
6,7 10 1 162540
7,0 41
ocen krytyków
To
powrót do forum filmu To

Główne zło - straszny klaun (ojoj na samą myśl mam gęsią skórkę), którego boją się dzieci - no bo dzieci boją się klaunów - terroryzuje miasto i zabija małe biedne dzieci. Ojć, tak strasznie mi było szkoda tych umierających, niewinnych małolatów :(
Podsumowując: typowa amerykańska papka dla ludzi bez gustu, którzy dają 10/10 bo bali się klaunów w dzieciństwie i utożsamiają się z biednymi dzieciaczkami w filmie.
Podsumowując jeszcze bardziej: ale gówno

ocenił(a) film na 7
PinkySuavo

Jak smutnym człowiekiem trzeba być, żeby się mścić tak bez ładu i składu.

ocenił(a) film na 1
natoosh

Nie mszczę się, tylko wyrażam opinię. Dlaczego bez ładu i składu? Wydaje mi się, że wyraziłem się jasno i zrozumiale.

użytkownik usunięty
PinkySuavo

Najzabawniejsze w twojej wypowiedzi jest to, że Pennywise nawet nie był klaunem :,)

ocenił(a) film na 1

Co XD

ocenił(a) film na 7
PinkySuavo

Nie był. On tylko przybierał formę klauna.

ocenił(a) film na 1
Wakko

X ` D

ocenił(a) film na 8
PinkySuavo

Nie wiem ile masz lat, ale brzmisz jak jakiś gówniak, więc nie warto nawet się odnosić do czegokolwiek w tej twojej wypowiedzi. Twój post to nie opinia tylko hejt bez pokrycia, żegnam.

ocenił(a) film na 1
dawid1420

Opinia z pokryciem, uważam, że wyraziłem się jasno. To Ty jesteś gówniakiem, skoro nie potrafisz podać argumentów i boisz się klaunów.

ocenił(a) film na 7
PinkySuavo

Widać , że masz straszne pojęcie o Tym. Klaunie .

ocenił(a) film na 1
scricxovan

Widać , że. Masz. Straszne. Pojęcie . O poprawnym . Używaniu. Klawiatury .!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones