PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=838958}

Togo

7,7 12 221
ocen
7,7 10 1 12221
Togo
powrót do forum filmu Togo

Niewiarygodny!

ocenił(a) film na 10

Jeśli oceniamy sztukę (w jakimkolwiek wydaniu) według ilości i siły emocji, jaką wzbudza, to ten film zasługuje nie na 10, a na 20 gwiazdek. Abstrahując od zdjęć, widoków, dźwięku, gry Defoe - dawno się tak nie uśmiałam, z napięcia od strachu boli mnie czoło, a od łez mam mokrą koszulkę na dekolcie. A naprawdę trudno mi ostatnio wykrzesać z siebie silniejsze emocje inne, niż stres. Sama historia jest niesamowita, niesprawiedliwa i ludzka do bólu. Gdybym oglądała to w kinie, nie ruszyłabym się z miejsca długo po napisach.
Ciekawe, że półtora miesiąca wcześniej premierę miał drugi film opowiadający tą samą historię - nie widziałam go jeszcze, ale z tego, co się zorientowałam, twórcy nie mogli się zdecydować, którą wersję prawdy uznać. Aż się boję. Nie widzę konkurenta dla tej produkcji.

ocenił(a) film na 10
kakasiek

Oczywiście Dafoe - nie mogę edytować literówki

kakasiek

A duży ten dekolt?

użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 10
kakasiek

Jaki jest tytuł tego drugiego filmu o tej samej historii? Wiadomo coś czy to będzie w kinach??!!

wojtas656

the great alaskan race.

wojtas656

Nie spodziewalbym się tego filmu w kinach bo za granicą ma slabe recenzje.

ocenił(a) film na 10
adidos09

czemu ma słabe recenzje? z tego co sprawdzałem to ma dosyć wysokie, wiec może w 2021 zobaczymy go w kinie

wojtas656

No ma słabe recenzje 1 gwiazdkę na rotten tomatoes i 2,5 na imdb. Wiec nie jest to dość dobra ocena. Poza tym była to produkcja niezależna, więc szansa na to, że znajdzie się dystrybutor w Polsce na ten film jest dość niska. Prawdą jest też, że historia Serum run nie jest znana w Polsce. Kilka miesięcy temu, omawiałem życiorys Fredrica Rotha, rzeźbiarza, który wykonał pomnik Balto. Kiedy powiedziałem Serum Run, wszyscy patrzyli na mnie, "ale o co chodzi?", jak powiedziałem "Balto" to jedna osoba odpowiedziała, że widziała bajkę o tym piesku.
Więc ja nastawiam się na to, że film będzie prędzej dostępny online z napisami, chociaż żałuję, bo chciałbym zobaczyć tę opowieść na dużym ekranie. A też chcę go zobaczyć, bo czekam na niego już od 5 lat, a teraz przy "Togo" chcę zobaczyć go jeszcze bardziej, bo jestem ciekaw, jak tam przedstawiono postać Gunnara Kassena, bo ten ostatni film Disneya w tym aspekcie mnie mocno zirytował.

adidos09

Właśnie dziś się pojawił ten film w sieci ... z polskimi napisami.

www_dubbing_pl

podasz link, proszę?

adidos09

linka nie wstawię ale poszukaj sobie u zaprzyjaźnionego gryzonia. Teraz się pojawił ten film w polskiej wersji językowej.

www_dubbing_pl

Myślałem, że mówiłeś/łaś o The Great Alaskan Race. Togo od od stycznia był z napisami online.

ocenił(a) film na 9
wojtas656

Wyścig o życie

użytkownik usunięty

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones