PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=353072}
6,3 578
ocen
6,3 10 1 578

Tomb Raider: Tears of the Dragon
powrót do forum filmu Tomb Raider: Tears of the Dragon

Najłatwiej jest wszytskim tylko oceniać, ale jeśli chodzi już o to aby docenić że ktokolwiek pracuje nad swym fanowskim filmem, to wszyscy o tym jakoś nie myślą. Fakt jest taki że jednak wykonano pracę, a nie myślę że było to łatwe i wszyscy powinni się wstydzić za to co nawypisywali yu pod spodem, ja mam ochotę go obejżeć, z tym że nikt go niechce udostępnić!!!

lesper

nie pieprz głupot. Jak ktoś chce robić swoje fanowskie filmy to nie musi się z tą chałą obnosić.

Nad drogami też ciężko pracują i tak są roz.jebane. W rządie też Ciężko pracują . buahahahaa

lesper

"Lesper" nie dziw się niskiemu poziomowi wypowiedzi no forach filmwebu, skoro gro jego użytkowników to gówniarze i gówniary w wieku 12-15 lat (starsze osoby nie dawałyby takich jadowitych komentarzy nt. aktorki, która dopiero co ukonczyła 15 lat!!! http://dakota.fanning.filmweb.pl/ ) a oprócz nich jest jeszcze cała masa życiowych nieudaczników, nierobów żyjących z zasiłków dla bezrobotnych którzy nie mają pożyteczniejszego sposobu na spędzanie zawsze wolnego czasu (te słowa kieruję jedynie do tych bezrobotnych, którzy starają się trwale nie mieć pracy), zwykłych chamów, kompleksiarzy oraz innych idiotów i psychopatów!!! Całe szczęscie, że są jeszcze tacy ludzie, jak ty którzy mają odwagę wskazać nienormalność takiego stanu rzeczy (czyli tzw. "efektu Onetu" vel "efektu neostrady" którego podstawową przyczyną jest to, że w sieci każdy jest anonimowy).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones