PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=602101}
7,9 100 735
ocen
7,9 10 1 100735
7,5 56
ocen krytyków
Top Gun: Maverick
powrót do forum filmu Top Gun: Maverick

niektórych klasyków się nie rusza. To tak jakby nakręcić: "Przeminęło z wiatrem 2"

Neko_

niby tak, ale z drugiej strony czemu nie, okaże się po fakcie, bo jak inaczej?
chociaż osobiście jestem v 75 % tego zdania co TY.. takie czasy.. pzdr.!

Neko_

Już jest "Przeminęło z wiatrem 2". Tylko jako miniserial i nazywa się "Scarlett"

ocenił(a) film na 8
Neko_

Powiem szczerze, że nie wyobrażam sobie co może być w kontynuacji Top Gun.
Można by jednocześnie nakręcić Krzyżacy 2 - Powrót Ulricha :)

kuba461

a jak właśnie czekam TOP GUN-a II i powiem szczerze że to byłby dobry pomysł zwłaszcza na fabułę czyli rywalizacji dornów z żywymi pilotami :D

użytkownik usunięty
Rafal3399

to jest pomysł niezły

Rafal3399

Dornów?
Aha, Ludwików Dornów ;p

ZSGifMan

Mój błąd chciałem powiedzieć dronów :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

Rafal3399

Mały błąd, ale się udał, bo śmiesznie było ;D

Rafal3399

GŁODNEMU CHLEB NA MYśLI. MYSLISZ TYLKO O DORNbaumach.

ZSGifMan

LUDWIKÓW DORNbaumów chciałeś powiedzieć.

Shadow_dawnego_ggggggg

Powiem tak jak ktoś taki kpi sobie z mojej wiedzy i wciska politykę do Filmweb-u to wiadome że jest przedstawicielem POgardy, Kpiny i Warcholstwa słowem Totalnej Opozycji która nic nie umie i nic nie potrawfi !!! Przykro się to pisze ale tak jest prawda na Filmwebie powinna być zawsze jakaś kultura poniewasz ten portal zamuje się branżą filmową i brażą gier komputerowych i konsolowych. Proste i tyle.

ocenił(a) film na 6
Neko_

"Niektórych klasyków się nie rusza' ... chyba ze druga czesc takze bedzie klasykiem... Terminator - ocena fw: 7,3 ; Terminator 2 - ocena fw: 7,5 ;)

ocenił(a) film na 9
Radmar23

ale to było zaraz po pierwszym filmie i ten sam reżyser. Jak wiemy reżyser Top Gunu nie żyję, także po co nam to? Ten film to muzyka lat 80, klimat lat 80 i to było jednorazowe, nie ma szans.. to może być dobry film ale nie taki sam.

ocenił(a) film na 9
Neko_

Neko_ jestem tego samego zdania.

GreenBoy_MZ

Dokładnie klasyki pozostają na zawsze i nie należy ich kontynuować. Może jeszcze nakręcą: Zielona Mila 2: John Coffey Żyje albo Skazani na Shawshank 2 : Powrót do więzienia.

jony

Jak te amerykańskie żydki zwęszą kasę, to nie ma świętości i nie ma zmiłuj!

Zobacz co zrobili np. z "trylogii" Star Wars...

ocenił(a) film na 8
ZSGifMan

I jeszcze Lucas twierdził,że on od początku wiedział,że to będzie 9 lub 12 części.
Mimo,że w 1977 roku do kin weszło do prostu "Star Wars".

kinoman02

Właśnie, właśnie, ale poczekaj chwilę!
Za jakieś 10-15 lat będzie się zarzekał, że od początku planował tę sagę na 24 lub 32 części...

ZSGifMan

Nie. Od początku miało być tylko tyle. Czytałem o tym jeszcze latach 80. Duuużo przed I, II, III i VII, VIII, IX.

Zenobi

Szczególnie jak nie było wiadomo czy w ogóle uda mu się zrealizować "Nową nadzieję", bo przecież nikt nie chciał w tym uczestniczyć i miał wielkie problemy z produkcją (początkowo), ale już wtedy wiedział, że pomimo wszystko nakręci ze dwadzieścia części...

kinoman02

O 9 częściowej sadze czytałem wieki temu, więc tak miało być zwłaszcza , że masz numerki przy każdej części.

Neko_

Ja chcę Matrixa 4 :D

marcomarco83

Matrix sióstr Wachowskich xD

axelxan

W tej części Neo będzie jak nic... koleżanką Trinity! :P

ocenił(a) film na 9
marcomarco83

No i się doczekałeś :p

dorotagniedziejko1998

Świat filmów cały czas zaskakuje

ocenił(a) film na 7
marcomarco83

i co? zadowolony z Matrixa 4?

Neko_

Czemu? 2 część poszczególnego filmu raczej niczego nie psuje ;)

Neko_

Ludzie bez wyobraźni rozmawiają o filmach ... co się może stać dlatego jesteście właśnie po tej stronie ekranu .

użytkownik usunięty
Neko_

Faktycznie, niektórych klasyków się nie rusza. Ale teraz jest taka moda na remaki. Jak dalej będą iść tą stroną to za niedługo wyjdzie film: "Titanic 2: Powrót Jacka". :) :) :)

Mówisz i masz :)

https://www.youtube.com/watch?v=Y8y7P5dLAeo

S_T_P

Świetne :)
Poprawiło mi humor.

Neko_

Mamy zwiastun!
https://www.youtube.com/watch?v=qSqVVswa420
Więcej najnowszych zwiastunów: Facebook Trailery Srailery

ocenił(a) film na 9
Falkor1

Hype wystartował :)))

ocenił(a) film na 6
Neko_

Niestety scenarzystom brakuje już pomysłów na dobre filmy...

ocenił(a) film na 7
Neko_

Przecież nikt tu nie robi remakeu tylko kontynuację? :)

Neko_

Przecież klasyk nie został ruszony. To nie nowa poprawiona wersja Top Gun tylko dalsze losy bohatera i bohaterów więc bez przesady. Nie oglądaj i będziesz spał spokojnie bez moczenia łóżka ze strachu że ktoś ci psuje smak dzieciństwa

ocenił(a) film na 8
Neko_

Wyluzujcie! To że robią kontynuację nie znaczy, że zniszczą oryginał. Czy "dwójka" będzie dobra czy nie to "jedynkę" nadal będzie można oglądać z taką sama przyjemnością.

Neko_

Po co pieprzy** jak jeszcze nie widziałeś? To ma być kontynuacja.

ocenił(a) film na 6
czarna_wdowa

E tam. Mi się zdarzyło pieprzyć a nawet nie widziałem... jej twarzy. Życie.

Alfred_Hugecock

Hahaha Dobre!

ocenił(a) film na 6
czarna_wdowa

Takie sobie, ale dzięki!

ocenił(a) film na 8
Neko_

A dlaczego nie? Nawet jeżeli kontynuacja jest słaba to nadal jedynka zachowuje swoją klasę. To nie działa w ten sposób, że kiepska dwójka kasuje fajność jedynki.

ocenił(a) film na 8
Neko_

Ale przecież jest, tylko pod tytułem "Scarlett" https://www.filmweb.pl/serial/Scarlett-1994-9378

ocenił(a) film na 8
Neko_

Aliens, Terminator 2

Neko_

Top gun to ciągle świetny film. Jednak w Hollywood panuje moda na odgrzewanie kotletów. Zobaczycie, że film będzie sprofanowany jak każdy remake, prequel czy inna forma kontynuacji udanego dzieła. Wszystkie dorobki wychodzą fatalnie. W ostatnich latach jest naprawdę mało oryginalnych produkcji. Liczą, że łatwo zarobią. Zero oryginalności. Na początku sie cieszyłem z kolejnych przygód Mavericka. Jednak po tym co się odjaniepawla ze starymi hitami jestem bardzo sceptyczny i się nie napalam.

ocenił(a) film na 5
michalnachi

Zobacz co się wyprawia z grami, tam to dopiero cyrki.

Martinez08

Wymagania konsumenta się zmniejszyly więc teraz często robią byle jak i byle co. Nie ważne co będzie, kasa, i tak wpadnie. Mam wrażenie, że ludziom coraz bardziej obojętna jest jakość produktu. Stąd parcie na odgrzewane kotlety, zamiast poszukać świeżego pomysłu. Cruise jako producent stworzył sobie laurke. Maverickowi bliżej do Star Wars i walk xwingow niż do pierwszej części, która była doskonała. Poszli w efektowność, ale mniej jest realizmu.

ocenił(a) film na 7
Neko_

Powiedz to ludziom od " Matrixa" i " Piły." ;-)))((

ocenił(a) film na 7
Neko_

A czy widziałeś trailery ? Na ten film wydano kupe forsy i nad projektem czuwał straszny perfekcjonista jakim jest Tom Cruise. Może poczekaj chociaż do premiery z oceną. Wiadomo, że dwójka to nie jedynka, ale z drugiej strony dlaczego dwójka miałaby sprofanować klasyk sprzed 36 lat ?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones