PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=602101}
7,9 100 708
ocen
7,9 10 1 100708
7,5 55
ocen krytyków
Top Gun: Maverick
powrót do forum filmu Top Gun: Maverick

niektórych klasyków się nie rusza. To tak jakby nakręcić: "Przeminęło z wiatrem 2"

ocenił(a) film na 8
lia_7

Pierwsze recenzje napawają optymizmem. Ponoć jest to film o wiele bardziej dojrzalszy niż pierwsza część. Wierze w to że film wgniecie mnie w fotel i będzie to przeskok techniczny na miarę Terminator ->Terminator 2.

ocenił(a) film na 7
Buker7

Pod względem realizacji na pewno. Możliwości techniczne, systemy kamer do ujęć takich jak zaprezentowano w trailerze to majstersztyk! Tony Scott w '85 takich możliwości na pewno nie miał, a i tak w jedynce nie było się do czego przyczepić pod tym względem :) Także wszystko jest na plus. Nawet piosenka Lady Gagi też jest całkiem fajna, zwłaszcza teledysk, choć tak samo to nie to co "Take my breath away", ale jest banan na ustach podczas oglądania klipu Lady Gagi, przynajmniej u mnie :). Ja mam tylko nadzieję, że dwójka będzie potrafiła poruszyć u mnie takie emocje jakie wywoływała jedynka a cała reszta to tylko dodatek ;)

Neko_

https://www.youtube.com/watch?v=dRbkwcoMleE

Neko_

Moim zdaniem dwójka jest lepsza od jedynki. Cieszę się, że ruszyli tego klasyka, bo ostatnio mało fajnych filmów w każdej kategorii. To jest jeden z najlepszych filmów jakie widziałam w tym roku. Chciałabym żeby nakręcili kolejną część, nawet bez Mavericka.

carolotta

dobrze im wyszlo mysle ze film kasowy bedzie wiec mozliwa jest kontynuacja

ocenił(a) film na 10
carolotta

Według mnie też przebił oryginał.

Neko_

Przecież Maverick to jest wzór jak robić sequele

ocenił(a) film na 10
patfilmw

Autor napisał komentarz 8 lat temu i jak pokazały minione lata miał sporo racji, wystarczy sobie przypomnieć tak kultowy film jak Ghostbusters* czy mniej kultowe jak np. Transporter ze Stathamem i każdy jeden był kapiszonem po całości. To, że teraz raz na 30 lat udało się zrobić dobry sequel nic nie znaczy i idę o zakład, że nie stanie się wzorem jak takowe robić.

Filmu jeszcze nie widziałem ale doszły mnie słuchy, że McGills i Ryan nie dostały nawet epizodu, toż to nawet nowy Słoneczny Patrol doczekał się kilku sekund Pameli Anderson.

*Ghostbusters: Afterlife z 2021 roku uważam za udane.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones