PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=172884}
7,2 149 369
ocen
7,2 10 1 149369
8,3 34
oceny krytyków
Toy Story 3
powrót do forum filmu Toy Story 3

Szkoda :(

ocenił(a) film na 10

Cholera, szkoda że ta seria się zakończyła. Jak oglądałem jak Andy oddał zabawki i wyjechał to się lekko wzruszyłem a nie należę do takich co wymiękają na filmach.Serię Toy Story obejrzałem dość późno bo 2 lata temu więc wspomnienia dość świeże i i ich nie zapomnę . Może to i lepiej że w wieku 4 czy 5 lat nie oglądałem tej serii bo bym jej za bardzo nie pamiętał ale co tam. Daję najmocniejsze 10/10 jakie dałem filmowi animowanemu . A tylko znajdzie się ktoś kto wyśmieje mnie i film to nogi z dupy powyrywam! :D

ocenił(a) film na 8
Darkadi15

Mnie się płakać chciało, jak Andy dał zabawki tej małej O.O
Ale nigdy nie płakałam na animacji!
Pozdrawiam.

urinmyveins

O właśnie,właśnie.
Ten moment też mnie zasmucił mocno T.T'

ocenił(a) film na 9
Darkadi15

super film, wzruszający, ale przyznacie, że sceny w przedszkolu jak z horroru

ocenił(a) film na 9
typisb

sceny w przedszkolu dosyć psychodeliczne - najbardziej mnie uderzyło to dziecko-zabawka siedzące samotnie w blasku księżyca na huśtawce. z miejsca stwierdziłam, że jbm była mała, to śniłoby mi się to po nocach OO.
ale tak to to mistrzostwo świata, przysięgam.

ocenił(a) film na 9
Darkadi15

Mnie też wzruszył ten moment, głównie dlatego, że Toy Story 1 było moją ukochaną bajką z dzieciństwa, miałam 4 lata i niezmordowanie na okrągło to oglądałam.
Jak Andy oddał zabawki innemu dziecku, to poczułam taki definitywny koniec tej historii, zupełnie jakbym sama żegnała się z ulubionymi bohaterami.


ocenił(a) film na 10
miyavik

:) ten sam problem, w dzieciństwie toy story była bajką, której moje video już chyba miało dość.
Kochałam to.

ocenił(a) film na 9
Darkadi15

Ja Cię nie wyśmieję, bo chociaż sam nie dałem ''dychy'' a ciut mniej to Ciebie jednak kimam. Nie kumam natomiast tego co napisałeś na końcu. Po co to ? Po co to z tymi nogami i tą dupą? Było to potrzebne? Licz się z tym ,że komuś się to po prostu ma prawo nie podobać. Nie jesteś przecież Bogiem! Sam powiedz, tylko szczerze ,było to potrzebne ... chociaż raz ok.
A co do trójki ,to dla mnie również najlepsza z całej serii.

ocenił(a) film na 9
Darkadi15

Miało być ''kumam'' a nie kimam. Nikt nie jest doskonały :)

ocenił(a) film na 9
Darkadi15

A widzisz. Jak tu Ci przyznałem rację to nic nie odpisałeś, bo zwróciłem Ci też uwagę. Miej honor. Każdy może mieć zły dzień. Każdy może napisać coś niepotrzebnego. Ale trzeba też umieć się przyznać ,że się coś źle zrobiło i było to bez smaku. Przecież nie jesteś już dzieckiem ... podobno.

ocenił(a) film na 9
Darkadi15

Ja w przypadku tej animacji jak i Shreka dostrzegam znaczną różnicę i progres, bo osobiście w obu przypadkach paradoksalnie najbardziej mi się podobała 3 część serii. A co do końca to poniekąd jest, ale nie do końca na szczęście;))-http://www.filmweb.pl/film/Toy+Story+4-2015-632733.

Darkadi15

Tak ten moment wzrusza. Ostateczne pożegnanie Andiego z przyjaciółmi z dzieciństwa. Jest jeszcze jeden moment, który mnie wzruszył. Kiedy zabawki czekają już tylko na to, by zginąć w palenisku. To przerażenie wymalowane w ich oczach i twarzach, łapanie się za ręce i łapki. Niesamowicie poruszająca scena.

ocenił(a) film na 10
StarFighter

ja właśnie dziś zacząłem nowy wątek, w którym poruszyłem właśnie tę scenę. dla mnie jest ona wyśmienita, ta groza, muzyka i to ja godzą się na koniec, to jak łapią się za dłonie, to jak czekają, te ich miny. dla mnie ta scena na oscara zasługuje. niejeden film z aktorami mógłbym czerpać garściami z tej jednej sceny, jak trzeba budować napięcie!!!

ocenił(a) film na 9
llubellak

zgadzam się!

ocenił(a) film na 10
Darkadi15

dodam jeszcze jedną rzecz! są filmy, które powinny się kończyć na pierwszej części, są filmy którym na dobre wychodzi dokręcenie kolejnych części. są też filmy, które mimo wszystko powinni kręcić dalej! dla mnie Toy Story czy Auta należą do tej ostatniej grupy! naprawdę żal mi i smutno że nie będzie więcej przygód Buzza, Chudego i Niegodziwego Generała Golonki. szkoda że 3 to koniec całej tej wspaniałej historii! wiem wiem, że suma sumarum pewnie tylko na zdrowie to wyszło ale mimo wszystko naprawdę chciałbym zobaczyć kolejne części Toy Story czy Aut! te animacje zasługują na kontynuację jak żadna inna kreskówka! Shrek skończył się na drugiej części, Madagaskar powinien mieć tylko 2 części, Epoka Lodowcowa też powinna skończyć swój żywot a tutaj, naprawdę smutno człowiekowi że to koniec:((((

ocenił(a) film na 10
llubellak

Podsumowując twoją wypowiedź myślę że masz w pewnym sensie rację. Ale nie jest wykluczone że w przyszłości powstaną kolejne części. Co do Aut na rok 2013 ma wyjść Spin OFF nawiązujący do Aut. A konkretnie "Planes" . Czyli jak mamy polskie Auta to tu będą Samoloty :) . Z całej serii Shrek to właśnie 1 i 3 część były najlepsze , więc się nie zgodzę( Kiedyś te dzieci musieli mieć :) ) A co do Epoki to kompletnie się nie zgadzam. Ta animacja jest rewelacyjna i mogłoby jeszcze powstać z 15 części i by mnie to nie znudziło. W końcu Lodowce muszą się kiedyś rozpuścić :D

ocenił(a) film na 10
Darkadi15

no dobra. też masz dużo racji. odnośnie Shreka 4 mi się nawet podobała jeszcze a Epoka 3 najbardziej z całej serii. mimo to mam nadzieje że Toy Story doczeka się kontynuacji, może dzieci Andiego będą się bawić całą tą ferajną po latach

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones