PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=711}
7,4 192 938
ocen
7,4 10 1 192938
8,1 34
oceny krytyków
Toy Story
powrót do forum filmu Toy Story

temat brzmi dramatycznie (niechcący :P )... znalazłam bardzo ciekawy (zaprawdę ciekawy) artykuł o
tym kim jest matka Andy'ego... po angielsku i dla tych, którzy oglądali wszystkie części Toy Story.
http://moviepilot.com/posts/2014/02/24/toy-story-the-true-identity-of-andy-s-mom -makes-the-movie-more-epic-1247874#!xfUK3

3ilona

Czyli: Mama Andy'ego to Emily (dawna właścicielka Jessie) tak? Ja to jakoś tak zrozumiałem.

Anubius

tak, ja też tak zrozumiałam :P

3ilona

Spoko

ocenił(a) film na 10
3ilona

Nietrafiona teoria. Może i mama mogłaby pomyśleć, że Jesse to jedna z wielu zabawek z tej samej linii produkcyjnej kiedy ją zobaczyła po przybyciu Jesse i Mustanga do pokoju Andy'ego (po zauważeniu jej za kulisami drugiej części lub między drugą a trzecią częścią), ale przecież Jesse poznałaby w mamie Andy'ego swoją dawną właścicielkę. Tymczasem w ogóle nie wygląda na to, że poznała. W trzeciej części Jesse wspomina o Emily "z Emily było dokładnie tak samo" porównując osłabienie zainteresowania zabawkami przez Andy'ego i przez Emily bez żadnego wyraźnego sygnału, że ma na myśli mamę Andy'ego, co byłoby naturalną właściwą reakcją.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones