Transformers: Revenge of the Fallen

2 godz. 30 min.
7,1 176 760
ocen
7,1 10 176760
9 067
chce zobaczyć
5,0 8
ocen krytyków
{"rate":5.0,"count":8}
{"type":"film","id":442795,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/Transformers%3A+Revenge+of+the+Fallen-2009-442795/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum filmu Transformers: Zemsta upadłych
  • cherry69 ocenił(a) ten film na: 10

Uwarzam ze dyskusja na temat tego filmu zawsze budzic bedzie wiele emocji poniewaz film skierowany jest tak naprawde do pewnej grupy a mianowicie ludzi ktorzy byli fanami animowanych przygod autobotow. Ludzie nie interesujacy sie i nie znajac historii autobotow odbiora film jako mierne Si-Fi zas tak jak wspomnialem fanie beda w nim zakochani poniewaz mogli przez te kilkadziesiat minut przeniesc sie w swiat dzieciecej fantazii w ktorej wlasnie tak powinny wygladac i zachowywac sie autoboty.

• cherry69 Dokładnie potwierdzam, ci co gówno wiedzą o autobotach nie powinni się wypowiadać na ich temat

• Demolishor2 ocenił(a) ten film na: 4

cherry69 Taa... szczerze mówiąc, to ktoś kto nie zna się na Transformers może lepiej odebrać ten film niż fan. Poza tym film tak naprawdę nie opowiada o Transformerach, o ale Samie i jego dziewczynie. Autoboty? Autoboty są gdzieś w tle i praktycznie jedyne co robią to strzelają. Wyjątkiem są jedynie Optimus, Jetfire i Bumblebee. Największą porażką są Bliźniacy i ich IQ poniżej 50, aż dziw że w ogóle żyją. Co do tej kwestii wyglądu, można się zgodzić co do czwórki Autobotów, które były już w jedynce (Optimus, Bumblebee, Ratchet i Ironhide) Ale pozostali? To albo po prostu zwykłe designy, którym nadano pierwsze lepsze imię, czego najlepszym przykładem są Sideswipe i Bliźniacy. Albo jakieś karykatury, jak np. Arcee.

• Demolishor2 zgadzam się,to przede wszystkim Sam,jego bliscy i znajomi są na pierwszym planie,a ta efektowna otoczka tylko wzbogaca film,

• Kamecha ocenił(a) ten film na: 1

cherry69 Film napisany przede wszystkim dla nieletnich, którzy klasyczne tranformery znają co najwyżej z opowiadań rodziców... oraz dla idiotów, którzy ogólny rozpie.... wizualny uważają za największą wartość filmu. Kim jest autor tego posta? Zakładam, że tym drugim...

Kamecha Ja jestem autorem tego posta i śmiało mogę stwierdzić że sam jesteś idiotą.

• Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

Kamecha Z takimi ludźmi jak ty nie mam zamiaru dyskutować wiec polecam się leczyć.

• Kamecha ocenił(a) ten film na: 1

cherry69 skoro nie zamierzasz dyskutować to odłącz sobie kabelek od internetów, dziecko

Kamecha Dzieckiem to jesteś ty ekspercie w hodowaniu nietoperzy. Polecam abys najpierw sobie odlaczyl internety.

• Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

• cherry69 Fani czują się urażeni poziomem tego gniota. Taka wysoka ocena wzięła się z ocen laików i popcornowych zjadaczy w Multikinach i tyle

• cherry69 Film jest po prostu SF i twórców miała prawo ponosić fantazja. Ale o pewnie drobnostki mogli zadbać. Mnie mocno kłuła w oczy końcówka. Walczyli na piramidach, a nagle rozwalali świątynię Amon-Ra. I za chwilę znów na piramidach. Fakt, że świątynię odtworzyli całkiem wiernie. Ale przecież z Gizy (gdzie są piramidy) do Luksoru (gdzie jest świątynia Amon-Ra) jest ponad 600 kilometrów w linii prostej :) Oni myślą, że ludzie tego nie wiedzą?

• użytkownik usunięty

AJGOR_2 A jakie to ma znaczenie? Mnie w pamięci bardziej zapadły te wybuchy i rozpierducha po tym jak B1 zrzucił bomby niż oddanie realizmu odległości poszczególnych budowli o których nie miałem pojęcia.
    Grunt, że się można dobrze bawić przy tym filmie.

Pozdrawiam

• Oczywiście, że można się dobrze bawić. Do tego służy takie kino. Ale jednak jak się te miejsca zna z własnego doświadczenia, to ogląda się dziwnie.

• Wictorias ocenił(a) ten film na: 10

cherry69 Muszę się nie zgodzić. Nigdy wcześniej nie oglądałam animowanej/kreskówkowej wersji, ponieważ jestem dość młodą osobą i raczej nie wstrzelam się w target jako dziewczyna ;) Ale to właśnie fabularna odsłona podbiła moje serce. Od zawsze na zawsze, pozdro dla fanów! ✌✌✌

• cyprian26 ocenił(a) ten film na: 4

cherry69 Ja jestem fanem oryginalnych Transformers a bayformersy poza nazwą nie mają z nimi nic wspólnego...te filmy nawet nie są dobrą rozrywką bo zamiast skupić się na historii konfliktu między Autobotami-Deceptikonami to na siłe wciskają beznadziejne postacie ludzkie które widzowie mają gdzies bo nie dla nich poszli do kina.

• robsonneron ocenił(a) ten film na: 5

cherry69 Odnośnie samego tytułu:dla wiernych fanów.Ja wiernym fanem transformersów nie byłem i nie jestem,natomiast jest coś takiego jak obiektywizm,a nie ślepe,bezmyślne zapatrzenie w tytuł czy aktora.Ale do pewnych rzeczy trzeba dorosnąć...