PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=121936}

Trener

Coach Carter
7,8 107 465
ocen
7,8 10 1 107465
6,5 14
ocen krytyków
Trener
powrót do forum filmu Trener

Jakie polecacie filmy o koszykówce? Widziałam tylko ten i jeszcze Love & Basketball.

ocenił(a) film na 10
infinite_eternity

Ja oglądałam "kontrolę gniewu". To taka komedia. Mi sie bardzo podobała. A to "Miłość i koszykówka" Fajne jest? Bo mam ten film ale jeszcze go nie ogladalam.

ocenił(a) film na 10
netka_7

Dzięki, obejrzę. "Miłość i koszykówka" jest świetnym filmem (komedia romantyczna), jeśli interesujesz się koszykówką ;)

ocenił(a) film na 10
infinite_eternity

,,He got game", jest też o baskecie z Denzelem Washingtonem ^

Carnivore

Pozycje obowiązkowe z filmów o koszykówce: Above The Rim i He Got Game. A jeśli chodzi o akcent komediowy w takich filmach no to obejrzcie sobie Up In The Air oraz serię Like Mike :P

ocenił(a) film na 10
Maciu

Polecam "Glory Road" :-) Tez o trenerze i drużynie z problemami, mianowicie maja problem z rasizmem, który ich dotyka:>

ocenił(a) film na 9
infinite_eternity

druzyna asów,nad obrecza,biali nie potrafia skakac,he got game,coach carter dla mnie najlepsze filmy o baskecie,a jest jeszcze Rebound: The Legend of Earl 'The Goat' Manigault,nie widzialem osobiscie tego filmu ale ponoc daje rade,zreszta popatrzcie na oceny tego filmu na filmwebie :)

ocenił(a) film na 8
infinite_eternity

chyba wszyscy zapomnieliście o White Man Can't Jump.

ocenił(a) film na 10
infinite_eternity

Może dziecinny, ale Kosmiczny Mecz, sentyment z dzieciństwa, do dziś uważam je za arcydzieło polskiej bajki :)

AdamBayern01

Jesteś pewien że to polska bajka znaczy się space jam.

ocenił(a) film na 10
adrian229

The Air Up There Król Kosza:) dobry film

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones