PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=487478}

Tron: Dziedzictwo

TRON: Legacy
2010
6,6 96 tys. ocen
6,6 10 1 96393
5,6 30 krytyków
Tron: Dziedzictwo
powrót do forum filmu Tron: Dziedzictwo

Jak się zakończył film, Sam wyłączył wirtualną rzeczywistość, skasował czy po prostu wcisnął "PAUSE"? Bo raczej nie przegrał wszystkiego na swoją pamięć przenośną? Dzięki takiemu zakończeniu jest szansa na następne części?
Dzięki, pozdrawiam.

ocenił(a) film na 7
Konrad_7

Mi się wydaje, że po prostu wyłączył. Sam komputer, a potem wychodząc całe zasilanie w budynku. Raczej nie ma szans żeby ktokolwiek odkrył istnienie tego tajnego biura, więc w tej kwestii raczej ciężko o coś więcej :) No, ale gdyby miała powstawać kolejna część to raczej skupiłaby się na tym, jak Corra zmienia świat, a to już nie miałoby zbyt wiele wspólnego z TRONem.

ocenił(a) film na 7
jarekxzzz

Zasilania nie wyłączył całego bo lampy nadal się świeciły w sali z automatami i na elewacji, a część następna napewno powstanie. Zgrał dane i powiedział że wraca do Encomu więc coś będzie kombinować:)

ocenił(a) film na 10
jarekxzzz

trzecia część: http://www.filmweb.pl/news/Pomys%C5%82y+Disneya+na+sequel+%22Trona+Dziedzictwo%2 2-68297