Tron: Dziedzictwo

TRON: Legacy

2010 2 godz. 7 min.
6,6 93 001
ocen
6,6 10 93001
11 723
chce zobaczyć
4,9 8
ocen krytyków
{"rate":4.875,"count":8}
{"type":"film","id":487478,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/TRON%3A+Legacy-2010-487478/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum filmu Tron: Dziedzictwo
  • anionimek ocenił(a) ten film na: 9

super klimat, spoko fabuła... no i Daft Punk w tle! po pierwszych sekundach filmu gdy uslyszalem muzyke, odrazu widzialem ze to oni, no i plusem jest że jeszcze sie pokazali na filmie

• lavrenzo84 ocenił(a) ten film na: 10

anionimek klimat wycieka z ekranu wlasnie dzieki muzyce!.Oblivion i Tron to dla mnie filmy ponadczasowe i przeklimatyczne.Rezyser to dla mnie wizjoner i uwielbiam jego oko i kreceznie filmow ;].Przedewszystkim przykuwa uwage do muzyki!.klimat przez duze K!.

• lavrenzo84 Oblivion jak Harper jedzie na motocyklu przez pustkowie - epickie

• WiktorGn93 ocenił(a) ten film na: 5

anionimek Muzyka fantastyczna, wpasowuje się w klimat, prawda. Bardziej zapada w pamięć niż twory Wendy Carlos z TRON i można wykorzystać ją jako wspaniały dodatek do codzienności. Można było się delektować. Świat również ładnie stworzony, miło było zobaczyć podrasowany Grid z TRONu (choć z wyścigów wolałem wersje z jedynki); film jednak mnie zbytnio nie urzekł. Może i wydawałby mi się bardziej kuszący, gdyby nie był tak rozciągnięty.