PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=615511}

Tropem krwi

Cold Blooded
4,6 343
oceny
4,6 10 1 343

Tropem krwi
powrót do forum filmu Tropem krwi

Nie spodziewałem się tak brutalnego filmu, sporo w nim krwi i dość ostrych scen. Ale poza kilkoma niedociągnięciami, naprawdę porządny film.

mr_zielony

dobry żart tynfa wart ! a jeśli nie żartujesz-wyrazy zrozumiałego,wielkiego głębokiego współczucia no i świetnej'' zabawy z kinem ''

orlando199

Wyrazy współczucia dla orlando199 za niezrozumiałą dla mnie pogardę dla tego filmu. Ja współczuje oglądaczom klanu i na wspólnej, bo to jest dopiero żenujący poziom co oczywiście nie świadczy o widzu. Film nie aspiruje do miana "Psychozy" Hitchcocka, ale jak wspomniał mr_zielony to porządny film gangsterski i może nie dał bym oceny 7 ale 5 na pewno. Pozdrawiam wszystkich prawdziwych znawców kina

Mondokane



dobry żart tynfa wart ! nie usprawiedliwiaj się - 7/10 Kawał dobrego kina sensacyjnego- czyż to nie wspaniały banał.....jeśli taki śmietnik tak nazywasz to jestem pełen obaw co do twojego gustu i eksplozje smaków ! pozdrawiam amatora pseudo-kina.

orlando199

samo kopiuj-wklej tu nie wystarcza. Nie wiem co tu komu eksplodowało, ale pomieszałeś posty mój i mr_zielony. Więcej luzu

Mondokane

sorki-masz racje...

orlando199

Zawsze twierdziłem że lepiej mieć złe zdanie niż nie mieć go w ogóle. Masz swoją opinię o tym filmie i ja to szanujenawet jeśli tej opinii nie podzielam. Pozdro

Mondokane

Myślę że do końca mnie nie zrozumiałeś ( chodziło mi o fakt pomieszania postów i za to przepraszam i przyznaje racje) a jeśli chodzi o samą Treść może po części odnosić również do Ciebie ze względu poparcia wypowiedzi (mr_zielony) cytuje ''ale jak wspomniał mr_zielony to porządny film gangsterski i może nie dał bym oceny 7 ale 5 na pewno'' z czym kompletnie się nie zgadzam podtrzymując swoje głębokie przekonanie,zdanie -To wielki śmietnik filmowy nic poza tym- moja ocena to (0) serdecznie pozdrawiam,ukłony z mojej strony.

orlando199

Dobrze zrozumiałem Twój post i nie uznałem że nagle zmieniłeś zdanie o tym filmie. W ten sposób nikt nikogo do niczego nie przekonał :) Za to nikt nie padł trupem. Także pozdrawiam i miłego oglądania.

ocenił(a) film na 7
orlando199

"jestem pełen obaw co do twojego gustu i eksplozje smaków ! pozdrawiam amatora pseudo-kina"

Zupełnie obcy jest mi stan obawy o cudze preferencje w zakresie kina, więc nie bardzo rozumiem Twoje posty, zwłaszcza, że nie zawierają żadnych merytorycznych argumentów odnośnie samego filmu, a jedynie Twoją, odmienną od mojej, opinię o nim (i o mnie jednocześnie :) )





Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 7
mr_zielony

Też tak sądzę.

ocenił(a) film na 7
arkasatana

potwierdzam :)

ocenił(a) film na 7
mr_zielony

Zgadzam się. Film dobrze się ogląda, trzyma w napięciu, ma niebanalne niehollywoodzkie zakończenie ...

ocenił(a) film na 6
mr_zielony

Zgadzam się, dobry mocny film, trzymający w napięciu i z ciekawym zakończeniem, może trochę scenografia zawiodła. Mało wybuchów i fajerwerków więc pewno dla tego nie wszystkim przypdanie do gustu, ale cóż mamy takie czasy, że jak nie zapala się baner: OKLASKi lub UŚMIECH to ludzie nie dokńca wiedzą co z tym fantem zrobić.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones