PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=610178}

Tropiciele mogił

Grave Encounters
6,2 38 275
ocen
6,2 10 1 38275
Tropiciele mogił
powrót do forum filmu Tropiciele mogił

Irytujacy film. Dobry pomysł ale wykonanie strasznie słabe. Zamiast straszyć to pod koniec mnie
wręcz rozsmieszyl ;/ Nudny. Nie polecam tego filmu.

BoroStar

Podpisuję się. Ten film mógł być bardzo dobry, ale niestety wykonali go beznadziejnie .

ocenił(a) film na 3
BoroStar

Pomysł dosyć ciekawy ale wykonanie słabiutkie.
Od połowy filmu zastanawiałam się czy to komedia czy horror:)

ocenił(a) film na 6
BoroStar

Nie powala.. Przez ponad 60 minut nie dzieje się nic, co mogłoby wystraszyć. Może jedynie zdziwić, zakłopotać. Tak jak ten ruszający się wózek inwalidzki, zniknięcie Matta, wyjście które nie okazuje się wyjściem... Potem same absurdy, widać że idzie korytarzem niewielka kobieta w białej sukni - a oni "to na pewno Matt! Matt!" yyy. Potem Houston zabity dziwną hm kulą światła rodem z Gwiezdnych Wojen lub innej bajki. Dodatkowo cholernie irytująca kamera, która nagrywa sufity, podłogi lub inne nieistotne miejsca. Ok rozumiem, ma wyglądać naturalnie, kręcone z ręki tak jak REC, ale ludzie, akurat gdy jest jakiś ciekawy, straszny moment, straszni pacjenci szpitala, nagle kamera przerywa, zacina się, latają białe paski i niewiele widać lub jest położona na ziemi tak, że nic nie widać, a tylko słychać. Irytujące... Ani razu porządnie się nie wystraszyłam. Plusy za zagadkowe, niedające się wytłumaczyć sytuacje, mroczny klimat. Może jeszcze coś by się znalazło. Jak to ktoś napisał "horror dla nastolatków" i to młodych nastolatków :) jak ktoś chce się porządnie wystraszyć, to się rozczaruje. Dla mnie ŚREDNI - więc daję 5/10. Może być, ale szału nie ma. Kilka fajnych pomysłów, ale wykonanie kiepskie.

ocenił(a) film na 5
rszyc

Film jest nudny a nie straszny i dlatego 5/10

ocenił(a) film na 6
rszyc

ja mam słabe nerwy i raczej nie oglądam horrorów, ale ja naprawdę się bałam :d

ocenił(a) film na 3
BoroStar

Podpisuje się pod opinią. Dodam tylko że ciekawymi aspektami tu były wątek zagubieni w czasie i klaustrofobia. Poza tym dość przewidywalny. Gość na początku mówi że pokarze 72h nie obrobionego materiału, film trwał krócej jedna twarz zamazana (ludzka z wywiadu na początku) - też mi nie obrobiony materiał. Brak zakończenia - skąd wydawca na początku miał nagrania? Mogli pokazać na końcu dozorce jak wchodzi po 8h i widzi na środku korytarza tylko kamery i już, git zakończenie. Po co na siłę wrzucać wątek satanistyczny do chirurga? co z generatorem o którym mówił dozorca? Na skaczącą kamerę nie narzekam, to taki gatunek filmu że ma skakać i naturalnie im to skakanie kamery wyszło. W skrócie za BoroStar: "Dobry pomysł ale wykonanie strasznie słabe."

Glikokaliks

W pełni się zgadzam. Strasznie brakuje zakończenia choćby takiego o jakim mówisz. Myślałem że w końcu jakoś stamtąd wyjdą i coś się wyjaśni. Takie pozostawienie bez zakończenia miało niby dodawać temu filmowi jakąś oryginalność ale ja szczerze mówiąc jestem zawiedziony końcówką.

borek1992

Przecież w filmie pokój 1408 też były zamurowane okna i inne tego typu dziwne rzeczy a jednak bohater znajduje rozwiązanie i wychodzi żywy. Taka końcówka wydaje się być o wiele wiele lepsza

ocenił(a) film na 3
BoroStar

Gwiazdka za upadek gościa ze schodów, druga za zabetonowane wejście na dach, a trzecia za bransoletki psychiatryczne, bo nawet nie poczuli ze ktoś im je pozakładał :P

ocenił(a) film na 6
_fragile_

Bransoletki to nic, jak Sasha nie poczuła że jej wyryli napis na plecach...

ocenił(a) film na 9
sholder

Zdajesz sobie sprawe że to tylko film ? ;) nie licz na realizm w filmie o duchach.

użytkownik usunięty
BoroStar

Moim zdaniem lepszy klimat niż w Paranormal Activity. Moja ocena to 7/10.

BoroStar

a mi sie podoba

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones