PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=725284}
7,2 13 260
ocen
7,2 10 1 13260
6,5 18
ocen krytyków
Trumbo
powrót do forum filmu Trumbo

trumbo 9/10

ocenił(a) film na 9

Wspanialy film dla milosnikow kina o wspanialym utalentowanym czlowieku kina. Cranston zagral na oskara. Po prostu swietny kawalek historii, swietnie zagrany, zrealizowany, nie bylo czasu na nude.

tisoc

posłuchaj dobrej rady

tisoc

Tym razem sobie sam nie odpisałeś XD. Mój nick dobrze podsumowuje takie przypadki jak ty.

debileeverywhere

brawo
ostrzegałem cię
nie rozumiem ludzi tak się na siłę pchać w problemy
no ale co chcesz to będziesz miał

tisoc

Bla, bla, bla... gadać i wyzywać tylko potrafisz. Zresztą taki teraz janek trochę utemperowany się stałeś hehe kiedyś lepiej mięchem rzucałeś. Chyba się przestraszyłeś.

tisoc

http://www.filmweb.pl/film/Birdman-2014-680709/discussion/Od+wielu+lat+nie+by%C5 %82o+w+kinach+takiej+doskona%C5%82o%C5%9Bci.,2595419

zobacz jak wyzywasz ludzi od "pajaców" hehe. Też to screen'uję. I kto jeszcze w tym temacie się udziela hehe twoja kopia: janeczek. Jesteś tak bardzo przewidywalny.

No wykaż się.

debileeverywhere

zapewniam cię, że to nie ja się będę wykazywał.

tisoc

...bo już się wykazałeś. Teraz będziesz się tłumaczył.

debileeverywhere

wkrótce się przekonasz, kto się będzie tłumaczył

tisoc

Bla, bla, bla... powtarzasz się nudziarzu. Myślałeś, że bezkarnie możesz sobie pisać co chcesz... niestety. Nawet w tym temacie nie mogłeś powstrzymać się od wyzwisk. Pierwszy raz widzę taki przypadek aby ktoś tak bardzo się pogrążał haaa.

debileeverywhere

jak na razie to ty mnie zwyzywałeś od debili i nie tylko, ale tak jak już napisałem to już nie mój problem.

tisoc

Haha... ty naprawdę wierzysz w to co piszesz hahaha. Dziś owe screeny z tego tematu dołączyłem do akt sprawy ;) którą już dawno złożyłem gdzie trzeba. Widzę, że chyba dostałeś wezwanie haha i stąd ten twój ból żopy. Próbujesz jeszcze jakoś pokrzykiwać no ale to już takie ostatnie twe podrygi. Widać jak się obawiasz... bo już tak mięchem nie rzucasz haha.

debileeverywhere

mięchem to ty tu rzucasz,
a zresztą nie chce mi się już z tobą gadać i już więcej nie zamierzam.

tisoc

Haha każdy kto przejrzy ten temat(jak i inne) zobaczy twoje wyzwiska względem mnie i innych. Wiesz dobrze kto będzie twoje wpisy przeglądał. Naprawdę myślisz, że żyjesz w jakimś innym świecie gdzie można takie rzeczy bezkarnie robić. Rude awakening... pomyśl nad znaczeniem tego słowa. I mam niby uwierzyć, że przestaniesz te durnoty pisać? Haaaa... przeca ty nic innego nie potrafisz robić. Już dawno się zarzekałeś, że skończysz tą rozmowę... a jak zwykle rzucasz mięchem itd. No kontruj, wyzywaj. Jedynie to ci w życiu wychodzi XD.

debileeverywhere

Pewnie, że dalej będzie ludzi wyzywał... nie dziś to jutro, nie w tym temacie to w innym. Mści się za swoje niepowodzenia.

debileeverywhere

Człowieku ty naprawdę żyjesz w jakimś matrixie.
wyzwiska względem ciebie? pokaż mi choć jedno.
BO JAK NA RAZIE TO TY RZUCASZ MIECHEM I MNIE WYZYWASZ:
"Mój nick dobrze podsumowuje takie przypadki jak ty."
"Po prostu idź już stąd bo wieje od ciebie."
"powtarzasz się nudziarzu"
"I mam niby uwierzyć, że przestaniesz te durnoty pisać? Haaaa... przeca ty nic innego nie potrafisz robić."
"No kontruj, wyzywaj. Jedynie to ci w życiu wychodzi XD."
Nikt cię tu nie zapraszał, forum jest o filmie, a ty podłączyłeś się do zadymy i starasz się ją robić jeszcze większą. Mało tego wchodzisz na filmy, które skomentowałem, po to tylko by mnie obrażać i zaczepiać, i czekasz na moją reakcję, a kiedy ona nie następuje, to się robisz z siebie ofiarę mojego rzekomego obrażania ciebie. Jeszcze raz powtórzę pokaż choć jeden mój wpis, gdzie cię obraziłem.

tisoc

Przejrzyj swoje tematy gwizdku hehe... no ale nie tylko ty je będziesz przeglądał.

tisoc

cytat z ciebie... parę postów wcześniej:

"Powiedziałem ci spierd7laj pedale
do tobie podobnych, ot tej chwili skończyła się z tobą rozmowa jeb,any pedalski hejterze"

haha... jak mówiłem nie tylko ja ten temat przeglądam... oraz inne na których się z innego konta udzielałeś. No pisz dalej.

debileeverywhere

czy ja to pisałem do ciebie?
widzę że czytanie ze zrozumieniem leży i kwiczy, nie dziwota jak się tylko tu przychodzi po to by obrażać innych i robić zadymy.
a co do udzielania się z innych kont, to ja nie jestem tobą i tego nie robię, bo ty masz taką manierę.

tisoc

i proponuję zatrudnić fachowca od czytania ze zrozumieniem, bo to ci się na pewno przyda, gwarantuję ci.

tisoc

Haha... piszesz to do wszystkich. No pluj się dalej.

debileeverywhere

zawszę piszę do konkretnej osoby, skoro z nią rozmawiam i tak jest i tym razem więc piszę do ciebie bo z tobą rozmawiam,
poproś faceta od czytania ze zrozumieniem by ci to wyjaśnił.

tisoc

dopóki więc takiego fachowca od czytania ze zrozumieniem sobie nie sprawisz dalsza rozmowa z tobą jest zupełnie bezcelowa.

tisoc

...bo kiedy nie rzucasz mięchem to rzeczywiście nie masz o czym pisać.

debileeverywhere

ja naprawdę nie jestem tobą, jeśli rozumiesz co do ciebie napisałem

tisoc

Wiem... jesteś człekiem mało rozumnym. Wszystko jest screen'owane to co piszesz.

debileeverywhere

czyli screenujesz jak mnie obrażasz, no brawo

tisoc

Taa... dokładnie tak sobie wmawiaj. Ktoś cię musiał nieźle utemperować bo już taki bojowy nie jesteś hehe.

debileeverywhere

ja nic sobie nie wmawiam, tylko czytam ze zrozumieniem to co do mnie piszesz, w przeciwieństwie do ciebie.
A jeśli chodzi o utemperowanie to wszystko przed tobą, ale jestem przekonany, że nastąpi i to już bardzo szybko

tisoc

Bla, bla, bla... jak zwykle tylko gadać potrafisz. Nie strasz, nie strasz bo się wiesz hehe... co za gwizdek.

debileeverywhere

ty nawet pisać ze zrozumieniem nie potrafisz "Nie strasz, nie strasz bo się wiesz hehe"
chłopie: kupę nauki przed tobą, albo kupę wydanej kasy na specjalistów, którzy ci będą pomagać to wszystko ogarnąć.

tisoc

Wszystko tobie trzeba tłumaczyć... tak powiedział Górski w pewnym skeczu

https://www.youtube.com/watch?v=CYFTACUsADk 1:53

no ale do kogo ta mowa... do gościa który straszy kupą hehe

debileeverywhere

znowu mylisz mnie ze sobą
powiedz rodzicom żeby ci wytłumaczyli co znaczy, że ja nie jestem tobą.
niech ci tez wytłumaczą że Filmweb to STRONA O FILMACH. chcesz sobie pogadać to zagadnij jakąś koleżankę, bądź kolegę z klasy, albo pedagoga (na pewno macie takiego w waszej podstawówce) i może dadzą ci szanse, albo zmień forum.

tisoc

...ty powiedz swoim starym aby cię uśpili. Zrobisz przysługę im jak i sobie.

debileeverywhere

i nie zapomnij tego zescrenować

tisoc

...a ty się zesrać z tego strachu haaa.

debileeverywhere

ja w przeciwieństwie do ciebie nie mam powodów do obaw

tisoc

...bo zarzucasz piguły na przeczyszczenie i srasz w gacie bez strachu oraz bez opamiętania. Tak trzymaj... a raczej nie popuść haaaa.

debileeverywhere

posłuchaj dobrej rady:
NIE TRAKTUJ SWOJEJ POSTAWÓWY JAK WROGA, DAJ SOBIE POMÓC; KOLEŻANKI, KOLEDZY, NAUCZYCIELE, PEDAGOG, WYCHOWAWCA-patrz ile ich jest. PODEJDŹ JUTRO DO NICH, POWIEDZ COŚ-A POMOGĄ CI i TWOIM RODZICOM.
naprawdę nie musisz się już męczyć .....

tisoc

Haha "POSTAWÓWY" jak pokaleczył... haha. Co za gwizdek.

debileeverywhere

wiesz, rozkoszny jesteś, a zadanie odrobione?

tisoc

ale daj sobie szansę POMOGĄ CI

tisoc

...a poszedł się rozkoszować gdzie indziej... co za dwururrr heeeh

debileeverywhere

co miałeś dziś na zadanie?

tisoc

zaraz przyjdą twoi rodzice i znowu będzie cię bolało

tisoc

ty się nie szanujesz

tisoc

...szanuję się na tyle aby nie robić w gacie jak ty... od tych strachów.

tisoc

...jak zwykle nie wie co napisać to łapie się tego co ja napisałem hehe. Co za mało rozumny człek.

debileeverywhere

czytaj ze zrozumienie!
co było dziś na zadanie?
do lekcji!!!!

tisoc

"ze zrozumienie" haaaaa

http://comment-cdn.9gag.com/image?ref=9gag.com#http://img-comment-fun.9cache.com /media/6b7038f3142766210464109972_700wa_0.gif

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones