PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=757874}

Truskawkowe dni

Jordgubbslandet
6,2 1 113
ocen
6,2 10 1 1113
Truskawkowe dni
powrót do forum filmu Truskawkowe dni

tak to wygląda

ocenił(a) film na 10

Co do zbiorów to na każdej plantacji jest inaczej ale ludzie wszędzie ci sami, z pozoru dobrzy a w środku uprzedzenia, stereotypy, wyśmiewanie etc. Byłem 3 tygodnie na zbiorach truskawek w Niemczech, mieszkaliśmy w hotelach: polacy, rumuni, litwini i.in., członkowie mafji rosyjskiej etc. Jak się komuś nie spodobasz to traktują jak śmiecia, obgadują za plecami etc.
Teraz wiem że film najpierw trzeba ocenić samemu, zasługuje na 9, 10 a średnia ocen to 6... Ogólna ocena nie powinna być widoczna - dopiero po zagłosowaniu. Człowiek jest takim zwierzęciem że robi to co większość - ja ocenę widziałem po obejrzeniu, inaczej nawet by go pewnie nie obejrzał.

iglor4713

co do oceny to z jednej strony masz rację, bo przekłamuje to ostateczną ocenę, ale z drugiej strony wchodzę na filmweb często, aby po ocenach sprawdzić czy warto iść do kina na jakiś film, czy ogólnie poświęcić czas na niego, czy lepiej wybrać coś innego.

ocenił(a) film na 6
iglor4713

Uważam film za bardzo fajny i też oceniając go po cyferkach 6 wydaje się mało gdzie też tak oceniłem .Gdyby średniej nie było widać oczko było by wyżej .Jednak daleko mu do filmu rewelacyjnego czy arcydzieła. Gdzie przykładowo 8 nie jest dużo , a do filmu bardzo dobrego w/g mnie jednak daleko .Mnie się spodobał wątek miłosny gdzie miłość wyparła niechęć i znieczulicę międzyludzko-pochodzeniową .

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones