PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=328781}

Trzecia płeć

Navarasa
6,8 34
oceny
6,8 10 1 34
Trzecia płeć
powrót do forum filmu Trzecia płeć

To juz go ktos ogladal wiec moze napiszecie oczym jest i czy fajny ????

miidniight

Ja pisałem,ale ktoś bezsesnu nie dopuscił do publikacji.

miidniight

dobry film dla gosci z mlodziezy wszechpolskiej i dla wszelkiej masci 'moralnych czyscicieli' zycia spolecznego, moze w jakims procencie obudzi uspione uczucie empatii do drugiego czlowieka,
bardzo dobry film dla ludzi ,ktorzy wpierw osadzaja i oceniaja, a na nieuwarunkowane myslenie i wspolodczuwanie nie daja juz sobie szansy.

to taka niewinna sarkastyczna uwaga do tego kabaretu na gorze, szkoda ze to nie kabaret moralnego niepokoju :)

a film jest wart obejrzenia z trzech powodow, po pierwsze ze jest niezaleznym filmem hinduskim, po drugie podejmuje wazny problem spolecznej tolerancji i alienacji, sprzecznych dazen indywidualizmu i konformizmu, po trzecie jest to film paradokumentalny, podobno aktorzy wystepujacy w nim sa podobnymi postaciami na codzien, przynajmniej taka informacja pojawia sie na koniec filmu.

ocenił(a) film na 8
miidniight

Mam nadzieje że mojego opisu filmu nie odrzucą, bo aż zdziwiona byłam jak po projekcji weszłam na stronkę, żeby zobaczyć co jest o "Trzeciej płci" na filmwebie a tu... nic :P

shivar pod tą 'niewinną sarkastyczną uwagą' podpisuje się obiema łapkami ^^

Film mi się bardzo podobał, ciekawie przedstawiony problem oraz jak dla mnie piękne zakończenie :)

"podobno aktorzy wystepujacy w nim sa podobnymi postaciami na codzien, przynajmniej taka informacja pojawia sie na koniec filmu." -- chyba raczej jest to prawda potwierdzałoby to to, że Bobby'ego Darlinga grał Bobby :P
http://en.wikipedia.org/wiki/Bobby_Darling

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones