PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=142755}

Trzy metry nad niebem

Tre metri sopra il cielo
7,0 14 347
ocen
7,0 10 1 14347
Trzy metry nad niebem
powrót do forum filmu Trzy metry nad niebem

1. To ma być miłość O.o
- Jej pierwszej powiedział, że to jego matka, że cierpi z tego powodu, rośnie w nim agresja,
- on dla niej szantażował nauczycielkę żeby zdała oraz żeby nie miała problemów przez niego, żeby mogli spędzać czas ze sobą-ona to pogardziła zamiast normalnie wyjaśnić to koniec, przecież jak go kocha i wie ze ma problemy z agresją to powinna mu pomóc, tym bardziej że on myślał że dobrze robi,
- koleś zazdrosny zakochany idzie do niej na urodziny i zamiast najlepszego przyjaciela wybrał ją, ona go potępia za to ze walną kolesia bo ja oblał, robi to dla niej,
- jadą na miejsce wypadku zrywa z nim bo uważa ze to wszytko przez niego!!!
wiecie co film debilnyy!!! Tak ma wyglądać miłość kobiety która tak go kocha i pociesza się frajerem, z takich powodów koniec wiedząc jak on ja kocha i jaki ma problem z agresją a robił to wszytko dla niej!!! chory film nie polecam. Nie rozumiem go totalnie, dla mnie kolo nie jest niczemu winien powinna mu pomóc kto jak nie ona, jak on sie czuje po stracie przyjaciela a ta jeszcze go obwinia..................................................... O.o to jest choryyy film..
3 metry pod zerem!
Zostawiła go dlaczego dla tego ze robił wszystko dla niej starał się jak umiał!!!!!!! to w ogóle nie jest miłość z jej strony to jakaś kpina z tak pięknego słowa jak miłość w tym filmie!!! Jak żyje to gorszego filmu nie oglądałam.......

pumaadi

pomyłka przepraszam to ma być do innego filmu 3 metry nad niebem z 2010 roku ;p he

pumaadi

Nie oglądałam tego filmu, ale z tego co wiem, ludzie nie są doskonali. Ta dziewczyna też, i popełniła błędy, wielkie, ale ludzkie. A miłość nie zawsze oznacza szczęście, empatię, sprawiedliwość i zmianę na lepsze. Film pokazuje, że ten chłopak miał w sobie dużo więcej niż tamta dziewczyna... A ona nie była go warta :/

Kazia_znikad

do tej pory żyła w prostym, bogatym i trochę pustym świecie < spójrzmy na jej matkę > trudno było jej się przestawić

ocenił(a) film na 7
monika199406

może, ale i tak nie lubię Babi, nie zasłużyła na niego :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones