PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=571889}

Trzy metry nad niebem

Tres metros sobre el cielo
7,2 137 056
ocen
7,2 10 1 137056
3,7 3
oceny krytyków
Trzy metry nad niebem
powrót do forum filmu Trzy metry nad niebem

-Jak w każdym romansidle, nie moze sie obyc bez milosci tak mocnej i silnej, ze mimo swojej sile nie moze pokonac tak prostych problemow.
-O co chodzi babi? dlaczego wyzywa sie na Hache za smierc jego przyjaciela? przeciez to nie jego wina
-Nie ma to jak zakochac sie w chlopaku ktory najpierw nazwal ja brzydulą. BRAWO!
-A matka babi to kwintesencja kina hiszpanskiego. W kazdej telenoweli musi sie znalesc jakas jedza ktorej nic nie pasuje. Brakuje jej tylko pieknie wymalowanej sluzacej ktora bedzie obwiniala za przewinienia córki.
-Hache mial problemy emocjonalne, udezyl dziewczyne a potem plakal pod jej domem. Dobrze mu tak.
-Babi tez mnie irytowala. Robila mu awanture z byle gowna! Dzieki niemu miala dobre oceny ale nie, ta sie sfochala! No szlag mnie trafil!
Dlatego nie lubie tego filmu. Ani innych filmow o milosci, ktora mimo swej sily nie wytrzymuje najprostrzych prob.

użytkownik usunięty
BloodyMassacre

Słyszałaś kiedyś o gramatyce? Tak z ciekawości pytam.

ocenił(a) film na 2

wiesz co to smartfon? wiesz że nie zawsze da sie poprawnie napisać bez edycji jakiegokolwiek zdania? tak z ciekawosci pytam.
prawie pół godziny to pisałam i nie chciało mi sie tego jeszcze edytować. Kazdemu zdazaja sie bledy.

użytkownik usunięty
BloodyMassacre

Wiem bardzo dobrze, własnie w tej chwili z niego piszę :) Ot po prostu zaskoczyło mnie że napisałaś poprawnie słowo "córki" a reszta słów była tragiczna.

Ja nigdy nie miałem problemu z pisaniem, więc edytować również niczego nie musiałem, może powinnaś zmienić smartfona, pozdrawiam :)

ocenił(a) film na 2

moze powinnam zmienic
nic nie poradze, ze niektore slowa sa w słowniu t 9 a innych nie ma
pozatym ekranu nie da sie przewinac i nie zawsze wiem co napisalam wczesniej...
ale mniejsza z gramatyka, bardziej powinna liczyc sie tresc

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones