Dużo wcześniej niż nam się wydaje

Wisława Szymborska pisała, że nic dwa razy się nie zdarza. To prawda. Nigdy nie poczujemy się dwa razy tak samo, nigdy nie staniemy twarzą w twarz z tym, co minęło i nigdy nie wzniesiemy się znów trzy metry nad niebo.
Opowieść, niesamowicie oddziałująca na emocje, o miłości, która zdała się być niemożliwą, ponieważ, używając określenia dziewiętnastowiecznego, aby pomóc sobie analogią, zakrawała na mezalians. Ona - dziewczyna z dobrego domu. On - chłopak z tak zwaną przeszłością. Spotykają się zbiegiem okoliczności i od tego momentu ich życia się zmieniają, i to diametralnie, ale przede wszystkim łączą, z czasem, w najpiękniejszym uścisku. Mimo wszystko i wbrew wszystkim.
Ta historia nie kończy się jednak słowami: "... i żyli długo i szczęśliwie". Nie jest im bowiem dane iść tą samą drogą... bo życie zechciało napisać własny scenariusz. I kiedy zaczyna się dziać inaczej niż byśmy chcieli, wówczas próbujemy przypomnieć sobie, kiedy to wszystko się zaczęło. A zaczęło się wcześniej niż nam się wydaje, dużo wcześniej...

45

Zgłoś nadużycie

Opisz, dlaczego uważasz, że ten wpis nie jest zgodny z regulaminem serwisu: