PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=571889}

Trzy metry nad niebem

Tres metros sobre el cielo
7,2 137 056
ocen
7,2 10 1 137056
3,7 3
oceny krytyków
Trzy metry nad niebem
powrót do forum filmu Trzy metry nad niebem

Idiotyczny film o frajerskim dresie z hiszpanii, nie moge patrzeć na tego pacana na motorze.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 1
Bone007

nie mogę z tobą konwersować ponieważ twoja inteligencja jest na poziomie brodzika intelektualnego.

bartek_zag

Szczerze, to chciałeś zabłysnąć jakimś inteligentnym tekstem który pewnie gdzieś przeczytałeś i próbujesz go teraz przekopiować.(widać z jakim skutkiem...)
Nie dość, że jest bezsensownie sformułowany, to nawet nie potrafisz poprawnie użyć zwrotów grzecznościowych ani wielkich liter na początku zdania. Przyjmij tę krytykę jako konstruktywną... Pozdrawiam

IThinkSo

Dobrze mówisz, polać Ci xD

ocenił(a) film na 1
IThinkSo

Po co miałbym uzywac wielkich liter i grzecznosciowych zwortow osobie ktora mnie obraza? nie uwazam tego za krytyke gdyz nie znajduje argumentu ktoryc moglby mnie czegokolwiek nauczyc. Nie mam tez ochoty uzywac polskich znakow, nterpukncji itp, a tobie nic do tego wiec zamaist uczyc mnie czegokolwiek (czego nie potrafisz zrobic w minimalnym stopniu) napisz cokolwiek na temat tego idiotycznego filmu, bo do tego sluzy to forum....i przyjmij te krytyke jako konstruktywna ;)

bartek_zag

Problem w tym, że inteligentny człowiek przyzna się do błędu i go poprawi, a idiota będzie się sprzeczał i szukał powodu do dalszej dyskusji. Zastanawiałeś się w ogóle co za bzdury napisałeś? Jak 9 letnie dziecko starające się sformułować inteligentną ripostę. A co do tego używania zwrotów grzecznościowych, to powinieneś popisać się klasą i pokazać z najlepszej strony, ale pokazałeś się z tej drugiej.

ocenił(a) film na 1
IThinkSo

za to twoje odpowiedzi blyszcza inteligencja :D czlowieku nie chce mi sie z toba gadac...idz sobie na forum ortografii i interpunkcji irytowac innych ludzi pozdrawiam :)

użytkownik usunięty
bartek_zag

Nie przesadzajmy. Film jest przeznaczony dla typowych młodych dziewczyn, które kochają się w "niegrzecznych chłopcach" - bardzo ckliwy i wzruszający ze smutnym zakończeniem. Nie rzuca na kolana, ale warto obejrzeć. Oczywiście szanuję też Twoje zdanie.

ocenił(a) film na 1

masz racje nie zgadzam sie, moim zdaniem film jest pełen nielogicznych bledow, ktore po porstu znichecaja do ogladania. Dodam tylko ze jest to fatalny remake flmu z 2004 roku, ktory tez nie jest wybitny ale przynajmniej widac w nim reke porzadnej wytworni, ktora wyeliminowala tragiczne bledy

ocenił(a) film na 10
bartek_zag

Na pewno ten film nie zasługuje na ocene "1" Bez przesady, obejrz sobie "Gulczas a jak myślisz" albo "Sztuczki"
Skoro ten film zasługuje na "1" to tamte dwa chyba na -10.

ocenił(a) film na 8
pawelxbarca

Film ma świetne zdjęcia i dobrą muzykę.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones