PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=571889}

Trzy metry nad niebem

Tres metros sobre el cielo
7,2 137 037
ocen
7,2 10 1 137037
3,7 3
oceny krytyków
Trzy metry nad niebem
powrót do forum filmu Trzy metry nad niebem

Ta gra aktorska....i te teksty...nie wiem skad taka wysoka ocena...

wrozkaewelina

stąd taka wysoka ocena, że ten film podoba się wielu osobą, to chyba proste...

ocenił(a) film na 4
wrozkaewelina

Bo to kino młodzieżowe i w tej kategorii należy rozpatrywać ten film. Taka naiwna bajka dla nastolatek, którym imponują umięśnieni i agresywni faceci mający więcej w bicepsie niż w głowie. Polecam drugą część filmu. O wiele bardziej dojrzalsza, bliższa rzeczywistości i zdecydowanie dla starszej widowni. Mniej głupich tekstów a główny bohater nie kozaczy przed każdą i nie spuszcza łomotu każdemu samcowi, który zbliży się do jego pustej dziewczyny. Pozdrawiam.

openminded

każdy był kiedyś młody i głupi i takie zachowania nie są dziwne w dzisiejszych czasach.w drugiej części są dojrzalsi to logiczne bo przecierz są starsi...jak dla mnie to najlepszy film oczywiście w tej kategorii.

openminded

ten komentarz mówi wszystko o tym filmie


a komentarz nie dal ludzi powyzej 24lat jest nie na miejscu bo dojrzalosc nie jest kwestia wieku

wrozkaewelina

a jak to obliczyłaś że akurat nie dla widowni powyżej 24-ech lat? jak dla mnie film świetny.zabawny i wzruszający...

użytkownik usunięty
marcia86

Najwyraźniej autorka wątku jest w tym wieku i dowartościowuje się pisząc o ludziach poniżej tej granicy jako o tych, do których ten (wg niej słaby) film jest adresowany.

no właśnie dokładnie o tym samym pomyslałam:P

ocenił(a) film na 9
marcia86

mam 24-lata. film obejrzałem ze spokojem, uśmiechem, wstrząśnięciem i nerwami. oczywiście każdy facet który broni swojej dziewczyny jest debilem tak? a każda zakochana dziewczyna zapatrzona w swojego chłopaka pusta? przyłapać matkę na zdradzie i żyć z tym ciężarem samemu.. nie dziwię się, że główny bohater ma ochotę rozwalić cały świat. gra aktorska bardzo dobra, film głęboki i poruszający za chwilę z przyjemnością odpalę drugą część. pozdrawiam

skrzydla_motyla

nareszcie jakiś facet który nie jedzie po tym filmie:P
masz racje gra aktorska w tym filmie jest świetna,główny bohater umie zajebiście pokazać emocje swój gniew,swoją frustracje.jego matka była myśle dla niego ideałem kobiety.wszystko to runęło gdy zobaczył ją z innym facetem.zawalił się jego piękny świat i od tego czasu już nic nie było takie samo.osoba którą najbardziej kochał i której bezgranicznie ufał nie była tak szczera i idealna za jaką do tej pory ją uważał.jest nastolatkiem nie wie jak sobie radzić z niektórymi problemami,więc wyładowuje swój gniew w sposób taki że jest agresywny w stosunku do innych ludzi.jednak gdy przebywa z babi widać że to dobry wrazliwy chłopak.o tym filmie mogłabym opowiadać godzinami...tylko wiesz oboje już przekroczyliśmy granice wieku 24-ech ciekawe co powie na to założycielka tego wątku,gdyż powoli jej teoria pada na pysk.widocznie to nie jest film tylko dla nastolatek.pozdrawiam:)

wrozkaewelina

Film nie dla ludzi powyżej 24 roku życia?Ale dla 23 letnich osób tak?

restar

mi się film podobał, mam 22 dwa lata, gra aktorska może i nie najlepsza, ale ogólnie film w stylu step upa, jak dla mnie nawet lepszy i zakończenie dość realne, należy również wziąć pod uwagę język, nie jest to polski ani angielski, nawet z lektorem jak dla mnie dość dziwnie się go oglądało

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones