PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=571889}

Trzy metry nad niebem

Tres metros sobre el cielo
7,2 137 056
ocen
7,2 10 1 137056
3,7 3
oceny krytyków
Trzy metry nad niebem
powrót do forum filmu Trzy metry nad niebem

Właśnie przeczytałam, że oni są parą w życiu prywatnym :) Mało tego, są zaręczeni :)!

ocenił(a) film na 8
jennaj

W hipermarkecie "REAL"? Tam się zaręczyli?

ocenił(a) film na 8
angeldog

Ha ha nie wiem, ale ja się nigdy nimi nie interesowałam, bo ten film obejrzałam niedawno.. I stąd to moje zaskoczenie ;) Wiem, że o tym pisał ktoś na wątku filmu, ale ten post to był spontan, a potem nie dało się usunąć i stąd to takie "wczesne" napisane o tym :)

ocenił(a) film na 8
jennaj

chodziło mi raczej o to, że kobieta w Twoim wieku (26, nieprawdaż?) nie powinna już raczej używać sformułowań ("real"), które coś znaczyły w dobie IRC'a, a obecnie są nadużywane przez dzieci w wieku gimnazjalnym, nie znające tegoż nawet z widzenia...

ocenił(a) film na 8
angeldog

I co z tego, że takie mam a nie inne słownictwo o.O?! I co ma za znaczenie, że mam 26 lat?! NIE POWINNAM?! Żyjemy w wolnym kraju.. Weź kobieto wyluzuj trochę, bo jesteś spięta i czepiasz się każdego szczegółu.. Polecam sobie coś obejrzeć, co Cię skutecznie odstresuje :D Perdon, może jesteś facetem :D :D

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 8
angeldog

Ale musisz być nieszczęśliwym człowiekiem z masą kompleksów, gębą pełną syfów i mega nadwagą :D :D Krzyżyk na drogę palancie!

ocenił(a) film na 1
jennaj

wstaw swoje zdjecie chce zobaczyć jaka piekność kwituje ludzi, pod względem wygladu

ocenił(a) film na 8
Bajerant

Ha ha to nie portal randkowy drogi kolego! A tym bardziej nie będę nikomu tutaj nic udowadniać (a w tym przypadku Tobie - jak wyglądam!). Ale powiem Ci tylko jedno - zakochałby się :D ..

ocenił(a) film na 1
jennaj

chciałbym xD

ocenił(a) film na 8
Bajerant

Jak piękna by nie była, ale brak jej zarówno inteligencji, jak i ogłady. Szczególnie udała jej się moja nadwaga, zapewne sama waży w okolicach setki. A to o palancie najlepiej wskazuje, że akurat na tym forum jest przez pomyłkę.

ocenił(a) film na 1
angeldog

szkoda słów. nie zakochamy się xD

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones