PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=571889}

Trzy metry nad niebem

Tres metros sobre el cielo
7,2 137 056
ocen
7,2 10 1 137056
3,7 3
oceny krytyków
Trzy metry nad niebem
powrót do forum filmu Trzy metry nad niebem

Tym portalem rządzą chyba pryszczate nastolatki, a oceny nie odzwierciedlają prawdziwej jakości
danego filmu. Naprawdę przestanę się nimi sugerować, bo jestem załamany, że taki gniot ma taki
wysoki wynik. Jest jakiś portal gdzie gimbaza nie ma wstępu?

hapek88

Nie sądzę.... że masz racje :(

ocenił(a) film na 10
hapek88

Twoja wypowiedz świadczy o twojej niedojrzałości. Gdyż jest ona pełna sprzeczności, myślisz że osoby dojrzałe i dużo starsze nie lobią tego filmu otóż się mylisz gdyż każda osoba nie zależnie od tego ile ma lat może lubić tego typu filmy a ty nie powinieneś obrażać młodszych osób bo nie tylko takie lubią ten film.

ocenił(a) film na 2
hapek88

Zgadzam się w 100% ! Trafiłam na ten film tylko dlatego, że mówią po hiszpańsku. Jest tak żałosny, że aż śmieszny;))) A ścieżka dźwiękowa rani uszy. Moja ocena: 2.

ocenił(a) film na 8
hapek88

Ja mam 26 lat i uważam, że koleś jest świetnym aktorem, a do tego bardzo przystojnym. O gustach się nie dyskutuje.. Ale widzę, że Ty masz jakieś kompleksy, może nie jesteś za ładna lub marzyłaś o aktorstwie ale Ci się nie udało.. Masz rację, on nie powinien mieć oceny 7,7, ale.. 10 :)!!! To, że w Polsce jest mniej znanym aktorem (Maria jest bardziej), nie znaczy, że się nie wyrobi.. Przynajmniej "nastolatki" zrobią mu świetny start :D

ocenił(a) film na 8
jennaj

Wszystko fajnie, miła koleżanko, tylko... gdy zwracasz się do faceta, nie mów do niego jak do kobiety (ładna, marzyłaś).

ocenił(a) film na 8
angeldog

Kurczę, masz rację - zagubiłam się wątku :) Pardon :)

ocenił(a) film na 8
jennaj

no problem, miss :))

ocenił(a) film na 6
jennaj

Oceniasz film na podstawie urody czy sławy głównego aktora lub aktorki? bo tak to wygląda..

ocenił(a) film na 8
ewka200490

Nie oceniam filmu tylko ze względu na czyjąś urodę, ale dla mnie aktorzy muszą być ładni, aseksualny aktor tego by tak nie wyraził.

ocenił(a) film na 8
hapek88

Nie rządzą nim nastolatki ( nie wiem, czemu sądzisz, że pryszczate), ale też mają tu prawo demonstrować swój gust. Film jest typowo dla nich zrobiony, choć i tak nietypowy, bo bez happy-endu. Pewnie, że jest łatwiutki, przewidywalny, itd. Ale wziąwszy pod uwagę to, do kogo jest adresowany, Twoja ocena jest jeszcze głupsza, niż sam film (nie taki do końca głupi). Pewnie, realizacja nie jest rewelacyjna, ale przesłanie daje do pomyślenia także starszym widzom (o ile je widzą). "Bardzo dobry" to rzeczywiście nieco za wysoko, ale na "niezły" zasługuje nawet u mnie, który gustuję w "nieco" innych gatunkach.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones