Trzy minuty. 21:37

2010 2 godz. 4 min.
7,2 12 026
ocen
7,2 10 12026
10 451
chce zobaczyć
{"rate":5.25,"count":4}
{"type":"film","id":479730,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/Trzy+minuty.+21%3A37-2010-479730/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum filmu Trzy minuty. 21:37
 • krakowiankajedna ocenił(a) ten film na: 10

  Aż specjalnie się zarejestrowałam, żeby napisać kilka słów komentarza i dać 10
  gwiazdek.

  Jak dla mnie to jeden z bardziej profesjonalnie nakręconych filmów. Tego właśnie
  brakowało mi w polskiej kinematografii. Oczywiście, że film nie jest przez cały czas równy
  i bywają gorsze momenty, ale to jest ta droga, która powinno iść polskie kino. Świetna
  gra aktorska, zdjęcia, montaż. Fabuła też jest jak dla mnie mocną stroną tego filmu.
  Gratulacje dla Pana Macieja Ślesickiego.

  Dziwię się tylko, że tak mało słychać o tym filmie. A szkoda! Bo jakieś los lotejros
  reklamują, a o trzech minutach cisza. Mam nadzieję, że trochę osób wybierze się do kina.
  Warto!

  Swoje przemyślenia pisze prawie na świeżo, bo miałam przyjemność być w ostatni
  czwartek na pokazie w Atlanticu. Ale widzę, że już trochę osób też ten film obejrzało. Więc
  już teraz jest o czym podyskutować.

  Jedym słowem oglądać i dzielić się swoimi spostrzeżeniami.

  Pozdrawiam :)

 • użytkownik usunięty ocenił(a) ten film na: 10

  krakowiankajedna Jak tam wygląda teraz sytuacja finansowa dystrybutorów?? Ile płacą za jeden entuzjastyczny komentarz i dyszkę, chyba nie za dużo?

 • miron19811 ocenił(a) ten film na: 10

  Mnie raczej interesuje, ile płacą przeciwnicy za oczernianie niewygodnej dla nich superprodukcji.

 • krakowiankajedna ocenił(a) ten film na: 10

  A ile Tobie placa za pisanie glupot Panie Wielki K? To już nie można napisać własnej opinii?

 • Haha dał sobie Gołotę w avku i zgrywa cwaniaka.

 • Ten gość to jakiś życiowy nieudacznik, wszędzie się spotykam z jego postami nasączonymi jadem, nienawiścią do Boga, wiary i wszystkiego co z nią związane, wystarczy chociażby wejść na forum filmu o Janie Pawle II. Ignorować.

 • krakowiankajedna beznadziejna dziadowska marketingowa opinia. kiczowaty syfiasty PR. w najgorszym wydaniu, nierzetelnym i łatwym do rozszyfrowania. już stworzylibyście profil kogoś, kto oceniałby więcej filmów niż jeden. kto dodałby więcej opinii...

  co do samego filmu. z jednej strony interesuje mnie, co stworzył Ślesicki, a z drugiej opinie mnie odstraszają. lubię dobre, nastrojowe, lekko filozoficzne kino, najlepiej z akcją i czasem fajnym żartem.. akcji i żartu się nie spodziewam, mimo to.. może film będzie dobry?

  przydało by się kilka opinii kogoś, kto film widział, i da radę napisać coś obiektywnie.

 • HBKondi Chcąc nie chcąc w pewnym stopniu rzeczywiście muszę przyznać ci rację - opinia faktycznie wygląda nieco podejrzanie. Z drugiej jednak strony...no litości czy na prawdę na miejscu dystrybutorów/realizatorów zapłacilibyście za coś, co wygląda na ewidentną podpuchę? Nie róbmy już ludzi debili, bo jeśli dla nas - prostych szaraczków coś takiego wygląda podejrzanie, to z całym szacunkiem ale nie sądzę, by czegoś takiego nie doszukali się w tym również i producenci. Tak więc osobiście nie sądzę by to był celowy marketing, powiedziałabym że raczej...dziewczę nieco poniosło z nadmiaru emocji :P

  A wracając do samego filmu...faktem jest, że wzbudza masę emocji, niekoniecznie pozytywnych, często bardzo skrajnych, ale emocji. Opinie o nim są tak niesamowicie różne, że już chociażby tylko z tego powodu warto by było film ten obejrzeć - żeby samemu się przekonać kto ma rację.

  Mi osobiście film ten się podobał - przede wszystkim nie jest to kolejna płytka komedia z seksem, zdradą i tańcem jako tematem przewodnim, czego ostatnio się wiele namnożyło w naszym filmie: idziesz do kina patrzysz na tytuły i tylko 'kochaj i tańcz', 'zabijaj i tańcz', 'całuj i tańcz', w telewizji to samo: 'taniec z gwiazdami', 'taniec na lodzie' 'taniec bez gwiazd' 'tancerze' 'mam talent'...wszystko robione na jedno kopyto, dla jednego konkretnego targetu, dosłownie pochlastać się można. Osobiście cieszę się, że w końcu powstało coś, co nie jest kolejną przesłodzoną opowiastką o współczesnym kopciuszku dla bezmózgiej, pozbawionej uczuć publiki. 'Trzy minuty...' to film dla ludzi, którzy potrafią choć przez chwilę zastanowić się nad jego sensem, poczuć jego głębię a jeśli ktoś nie jest w stanie go zrozumieć polecam 'Los numeros' albo inne 'Sex Story'. Tak czy inaczej jeśli chodzi o 'Trzy minuty...' to cytując wielkiego idola polskiej młodzieży Kubę Wojewódzkiego: "Ja jestem na TAK"

 • martyna18901 Pewnie, że ja na miejscu dystrybutora bym nie płacił. Sam bym się zalogował, i napisał :) Po co płacić za coś, co można samemu zrobić w... Trzy minuty?

 • fallaxia ocenił(a) ten film na: 10

  HBKondi Jasne człowiek chce sie podzielic swoimi refleksjami na temat danego filmu robi to po raz pierszy i odrazu go ganiaja.
  Niektorym napisany komentaz w postaci "fajowy film" nie wystarcza i bierze pod uwage wszystkie aspekty wypowiedzi przeróznych ludzi.
  Kazdy ma swoje odnosnie tego filmu i wyraża je tutaj.

  Dodam tylko "fajowy film" ! :D

 • Jack_Daniels_63 ocenił(a) ten film na: 9

  krakowiankajedna Zgadzam się! Film niesamowity, szkoda że nie mogłem obejrzeć go w kinie bo nie grali w Lublinie. Grali i graja mnóstwo plastikowego chłamu ale nie dobre filmy:( Zawsze lubiłem filmy Ślesickiego i nie zawiodłem się. Film poruszający, ciekawy, dobra gra aktorska. Zawiera ciekawy początek, dobrze zorganizowaną i rozplanowana fabułę, zaskakujące zakończenie i morał. Daje do myślenia.Kwintesencja wszystkiego co lubię w filmie. Polecam obejrzeć i pomyśleć.

 • kinoman5555 ocenił(a) ten film na: 9

  krakowiankajedna Masz racje...

 • kinoman5555 Cóż gdy widzę wystawione oceny 9 i 10- tki - To mam wrażenie że naprawdę oglądałem inny film, dla mnie to straszny bełkot nadal zastanawiam się o czym było to filmidło ):