PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=479730}
7,2 12 408
ocen
7,2 10 1 12408
4,4 5
ocen krytyków
Trzy minuty. 21:37
powrót do forum filmu Trzy minuty. 21:37

Rozczarowanie

ocenił(a) film na 3

Temat ciekawy, ale niestety nie wykorzystany. Filma niespójny i momentami nużący.
Aktorsko świetny Stroiński, niezły Królikowski, cudny chłopiec (filmowy syn Królikowskiego), ale Linda to dramat. Monolog to banał i totalna tandeta. Nie wiem jak Linda zgodził się to zagrać. Nie ma w tym nic prawdziwego. Pseudointelektualny bełkot.
W mojej opinii film do obejrzenia w domu, na kino szkoda pieniędzy.

ocenił(a) film na 10
stellica

nie wiem dlaczego uważasz, że w monologu Lindy nie ma nic prawdziwego. banał? tandeta...? osobiście uważam, że temat wyjątkowo na czasie i przede wszystkim bardzo trudny, zresztą problem eutanazji nigdy nie był ani prosty ani zbyt wygodny a przecież o to właśnie w tym chodzi - o spojrzenie na świat człowieka, który do końca zycia pozostanie właściwie tylko 'rośliną'...dramat człowieka, który nie tylko nigdy nie będzie w stanie 'uklnęknąć' on nawet nie ma możliwości 'poproszenia by zabrano go do kościoła'...choć jego życie praktycznie zakończyło się z chwilą uderzenia, to jednak pragnie zachować tą maleńką namiastkę egzystencji, która mu jeszcze pozostała.

ocenił(a) film na 8
stellica

dla mnie rozmowy Lindy z Bogiem - rewelacja,sceny z Lindą i Rucińskim najlepsze,Stroiński zawsze jest dobry - bo on jest Mistrzem

ocenił(a) film na 9
stellica

Co masz na myśli mówiąc "Pseudointelektualny bełkot."? I gdzie film był niespójny?

stellica

wyszedłem po pół godziny, 1 godzina mojego życia jest warta więcej niż te 15 złotych ...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones