PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=109803}
6,5 4 473
oceny
6,5 10 1 4473
4,4 5
ocen krytyków
Tulipany
powrót do forum filmu Tulipany

powinien umieścić na stronie napis "w addidasach wstęp wzbroniony". Bardzo dobry polski film wczoraj go widziałem w TVP1 dość przypadko , bo nie mogłem zasnąć i właczyłem TV. Wśród tandety płynącej z telewizorni ten film to prawdziwa perełka. Gratuluje twórcy filmu wychowankowi kwidzyńskiego liceum, uchwycenia polskich klimatów , czuć w nim to ! Pozdrawiam !

ocenił(a) film na 3
marcinkos

Serio uwazasz, ze to perelka? Ja adidasow nie nosze, ale nie lubie tez filmow takich jak wlasnie ten, gdzie zbiera sie grupa dobrych znajomych, postanawiaja, ze sie zabawia, a przy okazji zarobia troche kasy (albo odwrotnie), a ludziom da sie na to popatrzec, to dla mnie wlasnie jeden z takich filmow. Temat nawet dobry, gdyby nie ta atmosfera, no i p. Braunek, ktora dla mnie jest dosc irytujaca, przez to ze zawsze taka sama, czy mloda czy stara.

ocenił(a) film na 4
marcinkos

IMHO, aktorstwo przerysowane jak na film i ono mnie najbardziej raziło. Aktorzy prowadzeni jakby grali w teatrze. Pan Nowicki jest tak uznanym aktorem, że oczekiwałem od niego dużo więcej. Czyżby czas odejść na emeryturę? Nie każdy aktor potrafi dobrze zagrać w wieku, nazwijmy to "późniejszym". Większość odcina kupony od swojej sławy lub wręcz zjada własny ogon. Dla mnie ten film jest tego doskonałym przykładem. Ktoś tu świetnie podsumował ten film: "zebrało się kilku przyjaciół żeby sie pobawić i przy tym zarobić", jak oglądałem ten film miałem takie właśnie wrażenie. Nic z tego filmu dla mnie nie zostało. Cieszę się, że niektórym coś jednak tak, ale jest na prawdę dużo filmów w podobnym klimacie o niebo lepszych, zarówno polskich jak i zagranicznych.

ocenił(a) film na 10
z_o_chatafreemana01

Moge prosić o konkretne tytuły filmów, które jak to określiłeś "są w podobnym klimacie jednak o niebo lepsze".
Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 8
jokerkamil

Ja też poproszę, bo chętnie bym obejrzał.

marcinkos

Dobrze że jeszcze mamy wybitnych znawców poczynań aktorskich Pani Braunek i Pana Nowickiego, którzy potrafią ocenić ich formę. Podziwiam Waszą wiedzę o tych aktorach, o sposobie ich prowadzenia oraz o kręceniu filmów przez kolesi. To rzeczywiście dziwne że to środowisko tak dobrze się zna. A zupełnym przegięciem jest to że żeby nakręcić film, spotkają sie akurat ci którym się dobrze razem pracuje... może CBA powinno to sprawdzić?

ocenił(a) film na 4
ggerc

Każdy ma prawo do wyrażenia własnej opinii. Po to jest forum... Nie trzeba być "wybitnym znawcą" by móc się tutaj wypowiedzieć.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones