PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=506641}
6,6 7
ocen
6,6 10 1 7

Tunnels
powrót do forum filmu Tunnels

Kogo chcielibyście zobaczyć w głównych rolach?

Ala1416

Na pewno jako Rebekę Dacotę Fanning...
Co do reszty musiałabym się zastanowić...

syska93

w życiu Dakota kompletnie nie pasuje na Rebekę

użytkownik usunięty
Ala1416

podobno willa ma zagrać alex etel ale nie wiem czy na pewno, coś pisze o tym na stronie http://www.mundotuneles.com/2009/08/01/vota-en-la-encuesta-8/

użytkownik usunięty

Will- ?
Chester- ?
Sara-Radha Mitchell
Rebeka-Jodelle Ferland / Ryan Newman
Doktor Burrows- Bruce Willis (Z charakteryzacją taką jak do "Ze śmiercią jej do twarzy")
Celia- ?

Rebeka zdecydowanie Dakota Fanning
pasuje jak ulał
Jodelle Ferland też może być
ale jak czytałam książkę to od razu pomyślałam o Dakocie

aleksandral23

ja bym prędzej dał na Rebekę Ryan Newman, chodź według mnie znalazł by się ktoś lepszy. przecież w książce było wiele wzmian o jej kruczo-czarnych włosach, a Dakota jest blondynką! a co do Jodelle, to mimo podobieństwa nie wyobrażam jej sobie jako rebekę

Ala1416

Sara-Jennifer Connelly
Tam-Russell Crowe

Gienek16

Żartujesz ?

Lecho1523

Dlaczego??

Gienek16

Jest wiele lepiej pasujących aktorów niż ekipa z Pięknego umysłu, zresztą Jennifer ? Niee, ja wolałbym mniej znanych aktorów.

Lecho1523

Nie chodzi o to że oni grali w Pięknym umyśle chodzi o to że oni idealnie pasują do obsady

Gienek16

I tak wolałbym kogoś mniej znanego, Russel jeszcze ujdzie ale w roli Sary wolałbym kogoś starszego, zresztą Jennifer wygląda zbyt grzecznie.

Ala1416

Gdzieś słyszałam że Willa podobno ma grać Alex Etel http://www.freewebs.com/alexetel/resume.htm
ale mam nadzieje że to nie prawda bo on mi jakoś nie pasuje

Gienek16

Sara - Diane Kruger
Dr Burrows - może Hugh Laurie?
Will - Jason Dolley, Luke Benward
Chester - Cameron Bright, Troy Gentile(trochę potrenuje na siłowni i będzie idealny)
Rebeka - Abigail Breslin, Jedelle Ferland, Dakota Fanning, Ryan Newman
Elliot - AnnaSophia Robb(jak będzie pierwsza część to następne pewnie też)
Tam - Russell Crowe
Jako jeden ze strażników w więzieniu - Sean Bean


Radieth

Tam-Russell Crowe zgadzam się w 100% ale jednak dalej na Sarę Jerome pasuje mi Jennifer Connelly

Radieth

Może w roli Elliot Michelle Rodriguez ?? ;D

herc_ules

Za stara.

Lecho1523

Faktycznie, a co powiesz (gdyby była 3 część) na Mira Furlan w roli Marty?? Jakoś kiedy czytałem ciągle mi się z nią kojarzyła, bo miała podobną rolę w Lost: Zagubien

herc_ules

Jeszcze nie czytałem Otchłani.

herc_ules

Za stara , i marta musi być bardziej dzika !

Radieth

co do Eliot - Świetny wybór! tylko musiała by przyciąć włosy tak jak kiedyś. chociaż z drugiej strony - wyobrażałem sobie Eliot w czarnych włosach

KarolMovieFan

Tak! Zgadzam się, Elliot pasują czarne włosy :) Powinna mieć też poważną twarz .

Keczanka

Widziałaś AnnaSophie w filmie "Plaga"? Zagrała tam bardzo dobrze i miała jak to określiłaś/eś "poważną twarz".

Keczanka

Pamiętajcie że Eliot jest w połowie styksem, musi miec czarne włosy!!

ocenił(a) film na 10
Radieth

Will-Josh Hutcherson
AnnaSophie- totalnie nie pasuje do Elliott, moim zdaniem ta rolę dobrze by zagrała Emily Browning (zagrała podobna w Sucker Punch, tyle, że jako blondynka)
Aktorka, która będzie grała Elliott musi mieć czarne włosy i szczupłą sylwetkę (przecież jest półstyksem, półczłowiekiem)

Radieth

Dr Burrows był mały i zaokrąglony, jakim cudem Hugh miałby pasowac do tej roli!!

Ala1416

Jako Dr Burrows - Sean Connery

jporuba

Od razu niech go zagra ktoś kto ma 90 lat.

jporuba

I jeszcze Russel Crowe jako Drake

jporuba

Russel pasuje bardziej na wuja Tama

użytkownik usunięty
Ala1416

W roli Willa mógłby wystąpić Freddie Highmore gdyby miał 14 lat.

A kto pasuję do Cala - brata Willa ?

Will powinien mimo swojego wieku w zachowaniu być bardziej męski i mieć więcej z bohatera chociażby jak Radcliffe jako Harry, jak dla mnie nie muszą to być znani aktorzy, właśnie bardziej obsadził bym w tych rolach kogoś z castingów, bardziej znanymi aktorami obsadziłbym 2-go i 3-ecio planowe rolę. Choć i tak małe szanse że ten film kiedykolwiek powstanie.

Lecho1523

Miejmy nadzieję że autorzy bęą mieli DUŻY, naprawdę DUŻY wpływ na obsadę !!

Ala1416

Mi na dr. Burrowsa pasuje Ralph Fiennes.

Gangelus

zgadzam się

użytkownik usunięty
Ala1416

w rolach głównych najlepiej niech obsadzą najmniej znane aktorki i aktorów, wówczas będzie OK.

Tylko niech oni nie grają na miarę "Trudnych spraw" :D

Ala1416

A kogo do roli Drake'a?

paulin1

Liam Neeson

Ala1416

Cal- Asa Butterfield tylko go przefarbować i git

Gienek16

http://www.youtube.com/watch?v=gvdf5n-zI14

Ala1416

Will Burrows - Freddie Highmore albo Asa Butterfield
Chester - John Bradley
Elliot - Emilia Clarke / Juno Temple
Drake - Liam Nesson / Edward Norton
Dr. Burrows - Bruce Willis ;p

dadi90

pamiętacie że Will miał albinizm?

raptornaglodzie

No tak w końcu jest 19 wiek i nie istnieje coś takiego jak charakteryzacja. Wpisz w google albinos oni nie mogą stworzyć w 100% albinosa bo to będzie źle wyglądać chcesz zobaczyć takie osoby w filmie? bo ja nie wole już żeby koloniści nie byli albinosami ale żeby wyglądali normalnie

Michalexo

Twoja wypowiedź nie jest spójna :) Za dużo emocji.
Bardzo bym chciała zobaczyć osoby z anomalią pigmentacji w filmie, aczkolwiek obawiam się że mogliby uznać to za coś obraźliwego - zarabianie na mutacji. Może jestem okrutna.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones