PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=506641}
6,6 7
ocen
6,6 10 1 7

Tunnels
powrót do forum filmu Tunnels

Ulubione momenty
Wypisujemy ulubione fragmenty

Jak oni to zrobią
Jak zrobią wg was jakiś moment w filmie

UM
Kiedy Wil wszedł do windy w I części i zobaczył że Rebeka coś mówi... przypatrzył się i zobaczył że śpiewa.

Coś w tym momencie mi szczykło w sercu i się ciut wystraszyłem... nie wiem czemu może dla tego że to bez sensu...

JOTZ
1. w II części Cal wpadł do cukrowej pułapki i z jego ciałem zaczęły dziać się masakryczne rzeczy... ciekawe od ilu lat będzie film
2. Jak zrobią podziemia
3. Bohaterami są nietypowi nastolatkowie Jeden z siwymi włosami drugi z chorobą skóry i gruby... Ciekawe jak dobiorą aktorów...

fafikozoom

podziemia żaden problem zrobić.

aleksandral23

"3. Bohaterami są nietypowi nastolatkowie Jeden z siwymi włosami drugi z chorobą skóry i gruby... Ciekawe jak dobiorą aktorów..."

Jednego zafarbują, drugiemu będą robili makijaż ?

Ja jestem ciekaw jak przedstawią końcówkę 4 części :D
Szczególnie [SPOILER] Nową Germanię [SPOILER] :D

fafikozoom

Ja jestem ciekawa jak zrobią tą wyspę z drugiej części bo ja już sobie wyobraziłam jak by to mogło w filmie wyglądać i mam nadzieje że mnie nie zawiodą


albo te piramidy z czwartej części i Ci ludzie podobni do drzew i te sceny w tym ogrodzie drugiego słońca pewnie nagrają coś na miarę tropikalnego lasu.

fafikozoom

Jeszcze mnie ciekawi jak zrobią wieczne miasto skąpane w zielonym świetle. To na pewno będzie niesamowite o ile w ogóle nagrają film bo jakoś szczególnie się nie śpieszą a szkoda naprawdę.

fafikozoom

Ja jestem ciekawa jak zrobią Barta, albo wybuch bomby atomowej. :D
Wydaje mi się, że jak nagrają film to może być on niezłym widowiskiem dla oczu. :)
O ile będą się trzymać fabuły książki...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones