PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=188402}

Twoje, moje i nasze

Yours, Mine and Ours
6,8 12 535
ocen
6,8 10 1 12535
Twoje, moje i nasze
powrót do forum filmu Twoje, moje i nasze

500 +

ocenił(a) film na 8

Siedemnaścioro dzieci!Fundusz 500+ by zbankrutował a Kaczyński z rozpaczy wyrwał sobie wszystkie włosy z nosa.Na szczęście to nie u nas ale w "Hameryce",w dodatku ojciec ósemki jest admirałem,więc jakoś finansowo "wiążą koniec z końcem".Sympatyczna, amerykańska, familijna komedia od lat 5 ciu do 105 ciu.Raczej nie dla "miłośników rodeo" i "miłośniczek szybkiej konsumpcji sałatek".Pozostałym szczerze polecam!

Resfilm

Od stycznia będzie 800+ a i tak pislandia wspiera tylko dzieciorobow i nierobów jak w zacofanej Polsce

ocenił(a) film na 8
Weronka90

Divide et impera.Kaczyński solidnie odrobił lekcję z socjotechniki.Trochę się postraszy Tuskiem i Ruskiem a potem na dodatek da.A tamte "nie straszyły i nie dawały".Jak widać 1/3 wyborców to uwielbia i popiera,aż się obudzi z ręką w słoiku.Dlaczego w słoiku?Bo na nocnik ich stać nie będzie.

Resfilm

Polska i tak jest zadłużona że za niedługo nie będzie kasy na tę socjale i kaczki też wiecznie nie żyją a mówią że złego diabli nie biorą i chyba coś w tym jest.tylko niewiadomo na kogo głosować bo oni wszyscy chcą się dostać do koryta by mieć dla siebie a Polaczka mi biednymi nikt się nie przejmuje i każą zapier... za miskę ryżu za najniższą krajową a i tak z naszych podatków idzie na Rydzyk+ i inne socjale

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones