Yours, Mine and Ours

1 godz. 30 min.
6,8 12 306
ocen
6,8 10 12306
3 020
chce zobaczyć
{"type":"film","id":188402,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/Yours%2C+Mine+and+Ours-2005-188402/tv","text":"W TV"}]}

Admirał Frank Beardsley (Quaid), wdowiec z ośmiorgiem dzieci stara się sprostać wyzwaniu wprowadzając w domu ostrą dyscyplinę. Jego uporządkowane życie zmienia jednak kurs, gdy pod wpływem nagłego impulsu poślubia swoją dawną, szkolną miłość Helen (Russo), beztroską projektantkę z dziesiątką dzieci.
Pochodzące jakby z zupełnie różnych światów rodziny Franka i Helen rozpoczynają walkę od pierwszej chwili. Dzieci zrobią wszystko, by nie dopuścić do ślubu. Osiemnaście pełnych najdzikszych pomysłów głów pracuje nad idealnym planem... który musi spalić na panewce.

[opis dystrybutora]

Cheyennee
opis użytkownika

Osiemnaścioro dzieci, dwie rodziny, jeden żywioł: zwariowana komedia o owdowiałym admirale amerykańskiej straży przybrzeżnej i owdowiałej projektantce damskich torebek, którzy zakochują się w sobie i pobierają ku wielkiemu niezadowoleniu jego dziesięciorgu, a jej ośmiorgu dzieci z pierwszego małżeństwa.

Owdowiały admirał spotyka po latach swą dawną miłość z czasów liceum, także owdowiałą projektantkę damskich torebek. On z ośmiorgiem dzieci wychowanych w rygorze wojskowym, pełnym porządku i spokoju i Ona z dziesięciorgiem dzieci wychowanych w luźnym stylu, postanowili się pobrać. Co wyniknie z takiego połączenia rodzin, gdy owe dzieci niespecjalnie przypadły sobie do gustu. Czy uda im się stworzyć jedną rodzinę czy może nie wytrzymają próby jaką narzucił im los.

kaczorek1984
opis użytkownika

Admirał Frank Beardsley (Dennis Quaid) spotyka swoją dawną miłość, Helen North (Rene Russo). Zakochują się w sobie, pobierają się, jednak oboje mają dzieci z poprzednich małżeństw i może wszystko by się ułożyło, gdyby tych dzieci nie było łącznie… osiemnaście. Frank, który swoje dzieci wychowywał zgodnie z wojskowymi sztywnymi zasadami, nie spodobał się dziesiątce Helen, która nigdy nie dawała dzieciom kar, nie biła ich i była bardzo tolerancyjną mamą. Choć wszyscy zostali zmuszeni do życia w jednym domu, minie sporo czasu, zanim dzieciaki zaprzyjaźnią się i stworzą jedną, wspólną, kochającą się rodzinę.

Albaricoque
opis użytkownika