PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=188402}
plakat filmu Twoje, moje i nasze

Twoje, moje i nasze

Yours, Mine and Ours
6,8 12 413
ocen
6,8 10 1 12413
3 023
chce zobaczyć
Twoje, moje i nasze

Osiemnaścioro dzieci, dwie rodziny, jeden żywioł: zwariowana komedia o owdowiałym admirale amerykańskiej straży przybrzeżnej i owdowiałej projektantce damskich torebek, którzy zakochują się w sobie i pobierają ku wielkiemu niezadowoleniu jego dziesięciorgu, a jej ośmiorgu dzieci z pierwszego małżeństwa.

opis użytkownika

Admirał Frank Beardsley (Quaid), wdowiec z ośmiorgiem dzieci stara się sprostać wyzwaniu wprowadzając w domu ostrą dyscyplinę. Jego uporządkowane życie zmienia jednak kurs, gdy pod wpływem nagłego impulsu poślubia swoją dawną, szkolną miłość Helen (Russo), beztroską projektantkę z dziesiątką dzieci.
Pochodzące jakby z zupełnie różnych światów rodziny Franka i Helen rozpoczynają walkę od pierwszej chwili. Dzieci zrobią wszystko, by nie dopuścić do ślubu. Osiemnaście pełnych najdzikszych pomysłów głów pracuje nad idealnym planem... który musi spalić na panewce.

[opis dystrybutora]

opis użytkownika

Owdowiały admirał spotyka po latach swą dawną miłość z czasów liceum, także owdowiałą projektantkę damskich torebek. On z ośmiorgiem dzieci wychowanych w rygorze wojskowym, pełnym porządku i spokoju i Ona z dziesięciorgiem dzieci wychowanych w luźnym stylu, postanowili się pobrać. Co wyniknie z takiego połączenia rodzin, gdy owe dzieci niespecjalnie przypadły sobie do gustu. Czy uda im się stworzyć jedną rodzinę czy może nie wytrzymają próby jaką narzucił im los.

opis użytkownika

Admirał Frank Beardsley (Dennis Quaid) spotyka swoją dawną miłość, Helen North (Rene Russo). Zakochują się w sobie, pobierają się, jednak oboje mają dzieci z poprzednich małżeństw i może wszystko by się ułożyło, gdyby tych dzieci nie było łącznie… osiemnaście. Frank, który swoje dzieci wychowywał zgodnie z wojskowymi sztywnymi zasadami, nie spodobał się dziesiątce Helen, która nigdy nie dawała dzieciom kar, nie biła ich i była bardzo tolerancyjną mamą. Choć wszyscy zostali zmuszeni do życia w jednym domu, minie sporo czasu, zanim dzieciaki zaprzyjaźnią się i stworzą jedną, wspólną, kochającą się rodzinę.

opis użytkownika

W tej rodzinie nie ma miejsca na spokój i nudę. Tu wszystko może się zdarzyć. I trudno mieć jakąkolwiek kontrolę nad domem, kiedy rządzi nim osiemnaścioro rozbrykanych dzieci, które w dodatku zrobią wszystko, by rozdzielić swoich rodziców. Zwariowana komedia opowiada o perypetiach pewnej pary, która postanowiła związać się węzłem małżeńskim i prowadzić normalny dom, choć decyzja o życiu pod jednym dachem wydaje się z góry skazana na niepowodzenie. Obydwoje mają liczne potomstwo, co w zespoleniu w jedną rodzinę daje iście wybuchową mieszankę. "Twoje, moje i nasze" to remake filmu pod tym samym tytułem z 1968 r. , w którym główne role zagrali wówczas Lucille Ball i Henry Fonda. On Frank Beardsley (Dennis Quaid), admirał straży przybrzeżnej, właśnie przenosi się służbowo do miasteczka, gdzie mieszka ona - Helen North (Rene Russo). Frank jest wdowcem, samotnie wychowuje sporą gromadkę. Helen North, projektantka damskich torebek obdarzona licznym potomstwem, również jest wdową. Samotnej kobiecie nie jest łatwo utrzymać w ryzach wrzeszczące i narzekające urwisy, zwłaszcza kiedy ma się na głowie nie tylko cały dom, ale i pracę. W latach 70. Frank i Helen chodzili razem do szkoły, sympatyzowali ze sobą, ale potem ich drogi się rozeszły. Od tamtych beztroskich lat minęło wiele czasu, obydwoje założyli rodziny, mają mnóstwo codziennych problemów na głowie. Kiedy niespodziewanie natykają się na siebie w restauracji, nie da się ukryć, że dawne uczucie nie wygasło do końca. To przypadkowe spotkanie działa na nich piorunująco, ale obydwoje są w towarzystwie i nie mają okazji ze sobą porozmawiać dłużej. Od tej pory nie mogą jednak przestać myśleć o sobie, choć każde z nich jest przekonane, że to drugie ma życiowego partnera. Wzdychają więc na odległość do siebie, nie mając pojęcia, że oboje owdowieli. Frank nie może oprzeć się pokusie, by znowu zobaczyć ukochaną i postanawia iść na szkolny zjazd, o którym zreszta dowiedział się od Helen. W romantycznej scenerii na statku wycieczkowym, gdzie odbywa się impreza, Frank i Helen wyznają sobie miłość. Mąż Helen zmarł przed czterema laty, a ona została z dziesięciorgiem dzieci - czworgiem własnych i sześciorgiem adoptowanych. Jak się okazuje, nie mniej imponującą gromadką może się poszczycić Frank, który samotnie wychowuje ośmioro dzieci. Od razu Frank i Helen powiadamiają swoje pociechy o planowanym ślubie. Niestety, ich niespodziewana decyzja budzi niezadowolenie po obu stronach barykady. Żaden z członków "wrogich" obozów nie zamierza tolerować nowego rodzeństwa. Wkrótce dwudziestoosobowa rodzina wprowadza się do nowego, dużego domu. Dzieciaki rozpoczynają wojnę, próbując rozdzielić rodziców.

platforma vod