PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=629025}

Tylko ciebie chcę

Tengo ganas de ti
7,3 85 153
oceny
7,3 10 1 85153
5,5 2
oceny krytyków
Tylko ciebie chcę
powrót do forum filmu Tylko ciebie chcę

Jak myslicie kiedy bedzie nam dane go obejrzec?ciesze sie ze premiera a smutno bo w kinach u nas nie leci...

ocenił(a) film na 10
mania604

mam nadzieje ze juz na poczatku lipca uda sie nam go w internecie zobaczec.. ja juz sie doczekać nie moge :D

anitaa250

też już nie mogę się doczekać !! :) tylko będzie trochę krucho z napisami , pewnie będzie trzeba długo czekać (o ile ktoś się za to weźmie ) bo ja niestety hiszpańskiego nie umiem :( a wie ktoś może co z "El barco" :) ??

ocenił(a) film na 10
Natalie_x3

pewnie tak ale moze ktos taki sie znajdzie ze dosc szybko przetlumaczy :) nie ja nic nie wiem

anitaa250

Mam taką nadzieję ! :D bo już nie mogę się doczekać , aby obejrzeć film :) ale chciałabym go też zrozumieć ha , a bez napisów ciężko to widzę :D

ocenił(a) film na 9
Natalie_x3

Co do El Barco to pojawil sie napis ze odc od 15stego beda wyemitowane dopiero 5 wrzesnia....Moze macie jakas rodzine albo znajomych w Hiszpanii:)?hehe

ocenił(a) film na 8
mania604

mam znajomych w Hiszpanii. Napisałam dzisiaj wiadomość czy wiedza co z El Barco i czekam na odpowiedz

ocenił(a) film na 10
mania604

też mam nadzieje, że w lipcu juz zobaczymy ten film! :)

Aselka

Oj chciałabym mieć rodzinę w Hiszpanii haha ;d

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones