PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=629025}

Tylko ciebie chcę

Tengo ganas de ti
7,3 85 152
oceny
7,3 10 1 85152
5,5 2
oceny krytyków
Tylko ciebie chcę
powrót do forum filmu Tylko ciebie chcę

Ta część jest zdecydowanie gorsza. Smutna, wzruszająca. Osobiście wcale nie podoba mi się
postać Giny, i uważam że między nią a Hachem nie ma żadnej chemii, tylko pożądanie. Hache
powinien być z Babi i koniec kropka.

ocenił(a) film na 6
adrianna96

Święte słowa:)

adrianna96

też sie zgadzam.

ocenił(a) film na 4
adrianna96

Pożądanie to już chemia:) Nazwałabym to, co jest między nimi ciekawością, fascynacją kimś nowym. Ale mi się ten film dłużył:( Drugi raz go nie będę oglądać:(

ocenił(a) film na 4
kinga709

Jak przy pierwszej części wahałam się między 6 a 7 (przeważyły krajobrazy i muzyka za 7:):p) tak tu solidna 5 i ani grama więcej:)

ocenił(a) film na 4
kinga709

Poza tym nie odczuwa się tej zmysłowości i erotyki, co w pierwszej części.Tu jest zabawa seksem. I ten moment prawie lub gwałtu...........dziewczyna, która ćwiczy taekwondo, trenuje boks, rozkwasza jednym ciosem nos znajomemu jest w takim momencie bezbronna- to kompletnie według mnie jest niewiarygodne. Zauważam, że niektóre filmy naprawdę nie powinny mieć ciągu dalszego.

ocenił(a) film na 8
kinga709

gadasz takie głupoty,że aż muszę napisać post. Przecież tam było TRZECH dorosłych facetów. Może i ćwiczy taekwondo,ale jak wiadomo większość sztuk walki nic nie daje gdy na twojej drodze staje grupka mężczyzn. W sztukach walki uczysz się schematu uderzeń:ciosów, kopnięć, chwytów. W prawdziwym życiu nigdy nie wiadomo jak sprawca nas zaatakuje.Tak więc zero wyobraźni i pojęcia z twojej strony. Tylko pogratulować.

ocenił(a) film na 4
martis91

Nie trenuję, więc nie wiem, że to są tylko schematy ruchów i do niczego nie przydają się w chwili gdy zagraża niebezpieczeństwo (taki wniosek można wysnuć z Twojej wypowiedzi). Czyli boks (ona też trenowała) wg Ciebie też się nie przydaje w chwili zagrożenia? Jest się słabą i bezbronną, wobec (ja widziałam dwóch) pijanych facetów. Ani grama samoobrony, drapania choćby, czy gryzienia? Może masz rację, nie wiem jak to jest w takich chwilach. Rozumiem, że Ty opierasz się na doświadczeniu, więc wierzę Ci. Co jednak nie zmieni oceny mojego filmu:)

ocenił(a) film na 8
kinga709

nie odnoszę się do filmu tylko do samego aktu przemocy wobec kobiet. jednak było tam trzech facetów i jak mogłaś zauważyć to ona walczyła,ale nie miała z nimi szans i możliwości ucieczki,gdyż drzwi były zamknięte. nie chce wpłynąć na Twoją ocenę filmu,bo nie o to chodzi. chciałam tylko wyjaśnić dlaczego tak bardzo nie zgadzam się z tym co napisałaś.

ocenił(a) film na 8
adrianna96

fajniejsza część jak dla mnie ! Zresztą obie części są super

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones