PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=629025}

Tylko ciebie chcę

Tengo ganas de ti
7,3 85 113
ocen
7,3 10 1 85113
Tylko ciebie chcę
powrót do forum filmu Tylko ciebie chcę

Jestem fanką 1 części i związku Babi i H. W tej jednak nie mogę zdzierżyć Gin i mam nadzieję na powrót Hugo do Babi.Sam w sobie film jest dobrze zrealizowany i czekam na następną część.

ocenił(a) film na 1
efta18

Przecież ta część jest lepsza od pierwszej i to niemal pod każdym względem.

ocenił(a) film na 7
shady_88

Są gusta i guściki.Ja jestem fanką związku Hugo i Babi ,dlatego moim zdaniem lepsza część to pierwsza.Mam po prostu sentyment do niej ;) Film sam w sobie jest świetny,nie powiem...

ocenił(a) film na 1
efta18

Oba filmy są kiczowate, ale pierwsza jest głupsza i bardziej naiwna :P

ocenił(a) film na 7
shady_88

Dla mnie kiczem on nie jest,ale jest może taki właśnie typowo babski mimo tego iż chłopaki też go oglądają.

ocenił(a) film na 1
efta18

Ja lubie romanse, te które nazywacie "babskimi" też, o ile są dobre, tutaj mamy niestety schemat z marnymi aktorami i z sytuacjami po których głowa boli :P to znaczy glównie w pierwszej częsci, gdzie naciągane sceny robią film.

shady_88

może i film kiczowaty (chociaż nie dla mnie), ale nie zgodze sie ze 2 lepsza, w 1 aktorzy graja na poziomie, fabuła jako tako jest ok, trzyma w napięciu, a w dwujce co tylko sie seksują cały czas

ocenił(a) film na 1
noino_

W jedynce aktorzy na poziomie? Chyba żartujesz. To zwykłe drewna, a główny bohater robi miny, jakby miał zatwardzenie. Jeśli jedynka trzyma w napięciu to tylko przez ogrom debilnych sytuacji jakie podejmują pół mózgi w tym filmie. Dwójka jest nudna i to strasznie, ale jest chyba zaledwie jedna durna i niezrozumiała sytuacja na końcu filmu. Plus to, że główny bohater nie strzela już tak sporo tak durnych min. :)

shady_88

Dobra Luz, nie spinaj się tak, ty masz swoje zdanie, a ja swoje i przy nim zostaje (btw uważam że sie mylisz)

ocenił(a) film na 1
noino_

Nie mylę się i się nie spinam, bo lubię krytykować filmy, gdy jest za co :) jestem wymagającym widzem i jak nie widzę plusów a same minusy, to nie mogę wysoko ocenić filmu.

shady_88

spoko jak napisałam możesz mieć swoje zdanie, krytycy są potrzebni i cofam nie musisz sie mylic xD

ocenił(a) film na 1
noino_

No to git :)

ocenił(a) film na 7
noino_

Mam podobne zdanie co do jedynki i dwójki.Jedynka jakoś bardziej mnie zafascynowała,z niecierpliwością czekam na 3część i mam nadzieję na powrót związku H. i Babi

ocenił(a) film na 7
shady_88

Mnie tam gra aktorska nie przeszkadzała w jedynce,bo oglądając czekałam na dalszy rozwój związku głównych bohaterów.Dla mnie film jest po prostu romansidłem i wyciskaczem łez a nie filmem z głębią ;) Dlatego myślę,że jedynka jest lepsza.W dwójce nie podobało mi się to,jak wspomniał przedmówca ,że cały czas są erotyczne sceny a nie zapominajmy,że to film ewidentnie dla gówniarzy.

ocenił(a) film na 1
efta18

To że jest romansidłem i wyciskaczem łez nie koniecznie musi znaczyć, by był to głupi film, bo np taki Keith jest w tym samym gatunku a jest o dużo lepszym filmem :)

ocenił(a) film na 7
shady_88

Oczywiście,że nie był to głupi film.Gdyby dla mnie był głupi nie dałabym mu tak dobrej oceny.Po prostu zapadł mi w pamięć najbardziej z wszystkich romantycznych filmów i z niecierpliwością oczekiwałam drugiej części.Powiem szczerze ,że romantyczne filmy są zazwyczaj głupie ale ten nim nie jest.Czekam na kontynuację ...

ocenił(a) film na 1
efta18

To był najgłupszy film romantyczny, jaki widziałem. Ilośc bezsensownych decyzji bohaterów i przesłodzonych scen tak bardzo, że nawet Disney w swoich starych bajkach nie dotarł do tego poziomu, jest zbyt duża, by nazwać ten film inaczej niż po prostu głupim. :)

ocenił(a) film na 7
shady_88

Ja od filmu romantycznego nie oczekuję jakiegoś morału czy czegoś tam ,tylko opowieści o miłości.Ta opowieść mi się jak najbardziej podobała.Nie jest taka przesłodzona,że wszystko jest pięknie i fajnie.Gdy chcę obejrzeć film na poziomie i z jakimś sensem oglądam jakiś dobry thriller bądź dramat.Od filmu romantycznego nie możemy oczekiwać wiele.

ocenił(a) film na 1
efta18

Od filmu o miłości nie możemy oczekiwać wiele? Przykro mi, ale chociażby tacy "Spragnieni miłości" to jest dzieło wybitne, nieszablonowe, niebanalne a styl reżysera, jego prowadzenie kamery po prostu miażdży.
3 metry nad ziemią jest strasznie przesłodzone, wystarczy popatrzeć na scene seksu między bohaterami, jak reżyser pokazuje ich ciała na tle księżyca, na coć takiego sam Disney by nie wpadł, bo wiedziałby, że t zbyt wiele. Jednak i tak największy ubaw miałem na urodzinach bohaterki, gdy przyszedł ten pseudo buntownik i w tle leciała piosenka "Forever young" czegoś tak przesłodzonego i kiczowatego jeszcze nie widziałem :) Ten film jest przesłodzony i przetragizowany, powody każdej kłótni, albo po prostu złej sytuacji są z du..y wzięte, aż dziw bierze, że ktoś to może wziąć na poważnie. Ten obraz sam w sobie jest parodią romansów :)

ocenił(a) film na 7
shady_88

Każdy ma swój gust.Ja nie wszystkie romansidła widziałam,bo nie przepadam za takimi filmami,jednak ta historia mnie zaciekawiła.Jedni wolą filmy akcji,drudzy dramaty i obyczaje.Jedni romantyczne filmy,drudzy wojenne.Każdy inny i każdemu coś innego się podoba.Mnie się ten film podoba.

ocenił(a) film na 1
efta18

Można uciekać się do gustów, ale ja nie mam czegoś takiego, ze jakiegoś gatunku nie lubię. Każdy ma coś do zaoferowania i w kazdym są wybitne dzieła. 3 metry nad niebem to powtórka z rozrywki zrobiona tak, aby nastoletnim fanom sie podobało. Niestety tylko tyle. :(

ocenił(a) film na 7
shady_88

Zgadzam się ,że w każdym gatunku są dzieła,jednak oprócz tych dzieł są przeciętne filmy,które jednym się podobają a drugim nie.Widać ty jesteś koneserem a ja jestem początkująca dlatego taka rozbieżność ;)

ocenił(a) film na 7
shady_88

Pierwszy raz,gdy oglądałam ten film faktycznie byłam nastolatką i byc może dlatego tak mi się spodobał.Jednak dla mnie teraz i tak to najlepsza historia miłosna jaką widziałam.Widziałam tylko kilka filmów romantycznych więc może to dlatego jest ona najlepsza.

ocenił(a) film na 1
efta18

Okey spoko, rozumiem. Dalsza konwersacja jest zbędna :) ale dzięki, że przynajmniej była na poziomie, bez wyzywania się nawzajem itp :)

ocenił(a) film na 7
shady_88

Również dziękuję za kulturalną rozmowę :)

ocenił(a) film na 10
shady_88

dzieciaku przestań się wypowiadać każdy ma w dupie ta twoją opinie więc przestań każdemu narzucać swoje zdanie jesteś tęmpolem i nie rozumiesz wogólę powieści książki więc nie nie wypowiadaj

ocenił(a) film na 1
Paulinka7776_2

Jestem pełen podziwu dla elokwencji Twojej "tyrady" ;) myślę, że można by z Tobą przeprowadzić bardzo udany dyskurs ;)

ocenił(a) film na 9
efta18

Zgadzam się , część pierwsza zdecydowanie lepsza , kibicowałam Hugo i Babi że będą razem , iskrzyło między nimi .Ponoć ma być trzecia część ,może wiesz coś na ten temat ?

ocenił(a) film na 7
nathalie34

czytałam kiedyś wiadomości o tym ,że miała być już w tym roku,ale ani widu ani słychu także mam nadzieję ,że jednak okaże się prawdą i film powstanie w 2016

ocenił(a) film na 9
efta18

Też mam nadzieję, dziękuję za odpowiedz :-)

ocenił(a) film na 7
nathalie34

proszę ;) ja również z niecierpliwością czekam na wiadomości o nowej części :)

ocenił(a) film na 9
efta18

Film jakoś nie porywa, jest ok.
I szczerze mówiąc mam raczej gdzieś, z kim on będzie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones