PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=629025}

Tylko ciebie chcę

Tengo ganas de ti
7,3 85 153
oceny
7,3 10 1 85153
5,5 2
oceny krytyków
Tylko ciebie chcę
powrót do forum filmu Tylko ciebie chcę

Gin

ocenił(a) film na 9

Wiele osób ma nadzieję że Hache będzie z Babi ja jednak za nią nie bardzo przepadam. Gin to jej całkowite przeciwieństwo dumna , pewna siebie , zwariowana itd. Jakoś od początku jej i Hache kibicuje :D

ocenił(a) film na 8
samanta666__

Może i jest pewna siebie, dumna i zwariowana ale prześladowała Hache do początku jego znajomości z Babi już w pierwszej części a więc nie jestem pewna czy ich związek by wypalił :D

samanta666__

Zgadzam sie. Babi od początku do drugiej cześci nie wiedziała czego chce, w pierwszej była jeszcze dzieckiem, a w drugiej stwierdza że musi wyruchać Hache żeby wiedzieć czy nadal go kocha. Serio? Żałosne. Gin jest o wiele fajniejsza, tylko ciekawi mnie oco chodzi z tym wątkiem że własnie 'prześladowała' Hache...

Monnisia

po pierwszej części też chciałam zeby Hache był z Babi, ale teraz jak oglądnęłam drugą to tylko Gin, tamta sama nie wie czego chce, jak to ujęła "chciałam tylko sprawdzić", a Gin cały czas jest za nim.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones