PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=629025}

Tylko ciebie chcę

Tengo ganas de ti
7,3 85 150
ocen
7,3 10 1 85150
5,5 2
oceny krytyków
Tylko ciebie chcę
powrót do forum filmu Tylko ciebie chcę

Ona tak szybko zrezygnowała z niego... Niby tak bardzo była zakochana w nim, a tak szybko na
końcu filmu zostawiła go... Dziwne jest to dla mnie... Choć trzeba przyznać, że to Hugo zabiegał o
Babi, ona kierowała się rozsądkiem...

alette

Tak zazwyczaj jest ze to chłopak zabiega o dziewczynę, ale i ona nie była obojętna. Broniła sie na początku ale widac ze sie zakochała .Jednak jej zachowanie na koncu 1cz i ogolnie w 2 - moze wywoływac irytacje rzeczywiscie (moją napewno). Zachowywała sie troche jak rozpuszczona egoistka, no ale coz taka byla jej rola. Pierwsza część filmu bardzo mi sie podobała (oprócz zakończenia) i chcialabym zeby jednak Babi i Hache byli razem. No ale zobaczymy :)

ocenił(a) film na 9
monia198923

Porównuję Babi do siebie i dlatego nie pojmuję tego, że ona tak szybko ucięła tę znajomość. Gdyby np dała sobie trochę czasu, kilka tygodni bez Hache, ale nie wiązała się w tym czasie z innym... Tymczasem zastanawiam się, czy Babi tak szybko poszła do łóżka z innym, by definitywnie zakończyć związek z Hache. Może niektóre dziewczyny tak robią, kiedy są pewne, że to już koniec. Alb kiedy chcą już definitywnego końca. |Jednak nie wierzę, nie cierpią potem. Babi jednak nie pozwoliła swojemu drugiemu mężczyźnie dotknąć tatuażu...

ocenił(a) film na 10
alette

gdyby Babi naprawde go kochala...jak widac to nie byla milosc bo o milosc kazdy walczy,ona poszla na latwizne i znalazla sobie pocieszyciela! w 2 czesci bezczelnie przespala sie z Hache wiedzac,ze jemu na niej nadal zalezy! nie zostawilaby go drugi raz a ona zwyczajnie odjechala:)
w drugiej czesci Babi calkowicie mnie od siebie odepchnela...jestem za Gin:)

ocenił(a) film na 8
mankeyka

Gin też święta nie była. Przez dwa lata czekała na niego, on był jej pierwszym chłopakiem a na dodatek przez ten cały czas go śledziła i zaprzyjaźniła się z jego matką by być bliżej niego. To normalne raczej nie jest, a więc ja mimo tego co zrobiła Babi jestem ze nią :D

mankeyka

A gdyby Hache naprawdę kochał Babi to nie zacząłby się spotykać z Gin i z nią sypiać. Gdyby naprawdę kochał Gin to nie zdradziłby jej z Babi. Więc albo nie kocha żadnej albo jest zwykłym dupkiem :)

mankeyka

"w 2 czesci bezczelnie przespala sie z Hache wiedzac,ze jemu na niej nadal zalezy!" Tak się składa, że Hache zrobił dokładnie to samo.

alette

dla mnie Babi nie wie czego chce, w pierwszej części zaraz inny, w drugiej też inny, ale miłość... :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones