PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=629025}

Tylko ciebie chcę

Tengo ganas de ti
7,3 85 152
oceny
7,3 10 1 85152
5,5 2
oceny krytyków
Tylko ciebie chcę
powrót do forum filmu Tylko ciebie chcę

Przez pryzmat pierwszej części moim zdaniem Hache w ogóle wart Babi i dlatego końcówka zaskoczyła mnie i ucieszyła. Wiedziałem, że jest jeszcze kolejna część i miałem obawy, że wrócą do siebie i będą "żyć długo i szcześliwie", jednak kolejny raz zostałem "oszukany". Co do drugiej części film uważam był idealny do spotkania Hach'ego z Babi, które ni stąd ni stamtąd bez żadnego blasku zostało nakręcone, jakby "na odwal". Tragedia w tym filmie goni tragedię, tyle wątków, że trudno się połapać. Przez większość filmu dawałem mocne 8, ale ostatnie pół godziny zaniżyło ocenę.

ocenił(a) film na 9
PawloManUtd

Wg mnie film świetnie nakręcony, bo te różne wątki są super wplecione między siebie... coś się dzieję na dwóch frontach w jednym czasie... np akcja na plaży i akcja gdy Gin szuka swojego lubego...
W pierwszej części też mi się to podobało.
Generalnie moja dziewczyna jak to dziewczyna ryczała ze dwa razy a ja wpatrzony w ekran , jak by mecz leciał w telewizji (i to nie naszej reprezentacji oczywiście...), naprawdę wciągnął mnie ten film bardzo!
pozdrawiam

ocenił(a) film na 4
SiwyPbk

Panowie, błagam :D Ile macie lat? Ja bym się wstydziła zmuszać chłopaka do oglądania takiego 'arcydzieła' :P Ba, ja się sama przed sobą wstydzę, że oglądałam takiego gniota dla gimnazjalistek :)))

lady_bug_

Mam dokładnie te same odczucia.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones