PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=629025}

Tylko ciebie chcę

Tengo ganas de ti
7,3 85 153
oceny
7,3 10 1 85153
5,5 2
oceny krytyków
Tylko ciebie chcę
powrót do forum filmu Tylko ciebie chcę

hej wyczytalam gdzies w necie ze dzis w hiszpani odbyla sie premiera 3 czesci filmu:) wie ktos
cos o tym? ja chetnie obejrze film nawet w wersji Hiszpanskiej....uwielbiam:)

ocenił(a) film na 9
mankeyka

Trzeba by było najpierw coś rozumieć;p Musimy poczekać,aż ktoś wspaniałomyślny nam przetłumaczy,jeśli się odbyła premiera.

ocenił(a) film na 10
JGumis

ale ciekawe czy jest napewno ?? :)

użytkownik usunięty
marlenka456644

Taka premiera się nie odbyła i na tą chwile nie wiadomo czy się odbędzie. Nie ma prac nad tym filmem, nikt z osób grających w poprzednich częściach jak i również reżyser nie mówią nic o tym jakoby miała być kręcona część 3. Od tamtego czasu, Casas ze swoją laską pracowali wyłącznie nad filmem "La Mula", która ta już dawno miała swoją premierę.

ocenił(a) film na 9

Złe masz info.Wpisz sb w wikipedie nazwisko tego aktora i będziesz miał 2013 film Mów mi Hache.

użytkownik usunięty
JGumis

Ja myślę że info, to ja mam bardzo dobre.

ocenił(a) film na 9

No chyba nie do końca;) Mario Casas na wikipedii sb wrzuć i Mów mi Hache (2013) jako Hache.

ocenił(a) film na 8
JGumis

Wikipedii nie można wierzyć. Jeżeli premiera by się odbyła pojawiłby się zdjęcia w internecie a sprawdziłam i nic nowego się nie pojawiło. Nawet na Twitterze Mario nic nie wspominał o tym filmie

użytkownik usunięty
JGumis

Dla mnie źródłem są osobiste wywiady, programy w których prowadzone są obszerne rozmowy z aktorami, reżyserami itd... I to że według widzów kolejna część powinna powstać bo jakiś wątek który nie został dokończonychcieliście, nie znaczy że reźyser jest tego samego zdania, a to od niego wszystko zależy. Myślę że 3 części nie będzie, jest ona wymysłem samych widzów. Być może coś się później zmieni, jeżeli tak to fajnie. Ale wiki to nie źródło.

ocenił(a) film na 9
JGumis

Radziłabym Ci się sugerować raczej hiszpańską wiki jak już, a na niej, na angielskiej zresztą też, nie ma takowej informacji.. A do polskiej wiki każdy może sobie dopisać to co chce..

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones