PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=629025}

Tylko ciebie chcę

Tengo ganas de ti
7,3 85 153
oceny
7,3 10 1 85153
5,5 2
oceny krytyków
Tylko ciebie chcę
powrót do forum filmu Tylko ciebie chcę

Też nie mogę przestać myśleć pierwszej części, mimo że jestem dojrzałą kobietą poruszył mnie i serce biło mi cały czas od pierwszego ujęcia. Aktorzy wprowadzili nas w głebokie emocje. Nie ma co, czekam na drugą część,ale sięgnę z chęciąpo książki ;)

ocenił(a) film na 5
Anna_ja_filmweb

To prawda film jest bardzo poruszający :) Przepiękna historia miłości, szkoda tylko że z takim kiepskim zakończeniem. Ja sięgnęłam własnie po książkę ''Chcę tylko Ciebie''. Ona odzwierciedla dokładnie włoską wersję tego filmu. Niestety zakończenie nie jest takie jak chciałam i się rozczarowałam. Mam nadzieję że hiszpańska wersja skończy się inaczej i Hache i Baby będą jednak razem.

ocenił(a) film na 10
Niunia_33

No mogli by w tej nowej wersji zrobic inne zakonczenie, że jednak się zejdą ze sobą :)

ocenił(a) film na 6
Aselka

Wręcz nie dopuszczam myśli, że hiszpańska wersja mogłaby się skończyć jak włoska, oni muszą być razem! ;D

ocenił(a) film na 5
Kasiaaa218

No właśnie MUSZĄ :) :) Mam nadzieję że posłuchali tego czego ludzie chcą i znów połączą Hache i Baby ale tym razem na zawsze :) Nie wyobrażam sobie że on mógłby być z inną

ocenił(a) film na 10
Niunia_33

Ja tez nie choc ze zwiastunu widac, że fajna jest ta dziewczyna, która ma byc teraz z nim :)

ocenił(a) film na 5
Aselka

Fajna to może i jest ale niech poszuka sobie kogoś innego :P Hache jest przeznaczony Baby :)

ocenił(a) film na 6
Niunia_33

Dokładnie ;D A wiecie, co mnie jeszcze zastanawia, bo w obsadzie jest także Álvaro Cervantes, ona grał przyjaciela Hache no i przecież zginął, a tu ;d

ocenił(a) film na 5
Kasiaaa218

No to chyba musi być jakiś błąd bo jak zginął to go nie może być a szkoda bo bardzo go lubiłam

ocenił(a) film na 8
Kasiaaa218

pewnie będzie we wspomnieniach z pierwszej części dlatego go dali do obsady.

ocenił(a) film na 10
Kasiaaa218

tak będzie we wspomnieniach bo oglądałam 2 cześć ale włoska wersję i tam tak właśnie było że miał np przewidzenia że go widzi :-)

ocenił(a) film na 10
Niunia_33

No wiadomo, że tak :) Ja tez bardzo polubiłam tą byłą przyjaciolke Babi ta co ten jej chlopak zginal niestety :(

ocenił(a) film na 5
Aselka

Pewnie masz na myśli Katine :) Ich cała czwórka była świetna :) Szkoda że zginął tak fajny chłopak.

ocenił(a) film na 6
Aselka

Fajna jest ;) I nie podobało mi się, że po wypadku Babi ją tak zostawiła, odwróciła się od niej.

ocenił(a) film na 10
Kasiaaa218

no szkoda tylko ze Babi juz miala doscy tego zycia i jej pewnie tez.

ocenił(a) film na 5
Aselka

Ja się wcale Babi nie dziwię że już miała dość, ciągle tylko pełno kłamstw i bójek. Do tego jeszcze śmierć Pollo przelała czarę goryczy

ocenił(a) film na 10
Niunia_33

Dokladnie. jednak taka milosc prawdziwa rzadko sie zdarza szkoda tylko, że jednak nie wrocili do siebie :(

ocenił(a) film na 5
Aselka

No własnie te zakończenie mnie rozczarowało :( Tak bardzo się kochali a się rozstali. Hache chciał powrotu, jednak Baby nie miała już chyba na to sił żeby ciągle walczyć

ocenił(a) film na 10
Niunia_33

Jednak z drugiej strony dobre takie zakonczenie bo bardziej wzruszajace :) uwielbiam tą piosenke Yo te esperare

ocenił(a) film na 5
Aselka

To prawda zakończenie jest bardzo wzruszające ale i bardzo smutne bo każdy marzy żeby jednak było szczęśliwe :) Ta piosenka jest faktycznie piękna :) Znalazłam w necie jeszcze jedną sliczną dotyczącą Tengo ganas de ti :) Nie wiem czy widziałaś ale podaję link http://www.youtube.com/watch?v=Qo5iKHTI3I0&feature=related

ocenił(a) film na 10
Niunia_33

Ooo tak ta też jest piękna. Zakochałam się w tych piosenkach :D czekam z niecierpliwością na kolejna czesc film :)

ocenił(a) film na 5
Aselka

He he to ja podobnie :) Uwielbiam obie te piosenki :) Już bym chciała zobaczyc ten film

ocenił(a) film na 10
Niunia_33

Myśle, że pod koniec czerwca powinniśmy już zobaczyc :)

ocenił(a) film na 5
Aselka

Też tak myślę :) Szkoda tylko że w kinie go nie będzie. Jak coś ładnego zrobią to nigdy tego nie puszczą a jakiś badziew to od razu jest na ekranie

ocenił(a) film na 10
Niunia_33

no zawsze tak jest ale trudno dobrze że chociaż jakoś obejrzymy :) przeczytałam bym też książkę bo na pewno super jest :)

ocenił(a) film na 5
Aselka

Ja zdecydowanie wolę film :) Na książkę nie mam czasu a film zawsze szybciej się ogląda :) Ściągnęłam e-booka ''Chcę tylko Ciebie'' ale i tak pewnie się do niego nie zabiorę :)

ocenił(a) film na 10
Niunia_33

Ja sobie chyba kupie tą ksiazke bo ostatnio coś zaczelam czytac :)

ocenił(a) film na 5
Aselka

A skoro tak to sobie kup :P Ja kiedyś też może się za nią zabiorę :) Jednak co film to film :) Nasz przystojniaczek Mario Casas ;)

ocenił(a) film na 10
Niunia_33

On jest genialny! :)

ocenił(a) film na 5
Aselka

Oj jest :) Nie mogę się na niego napatrzeć w TMSC :)

Anna_ja_filmweb

Mimo, że jestem płci przeciwnej, to płakałem przy śmierci Pallo i przy mękach Hache.

ocenił(a) film na 5
AdiXXX

Mi też łezka w oku się zakręciła. To jest przepiękny film.... Ciągle mi siedzi w głowie :) Mogłabym go oglądać ciągle :)

Niunia_33

yes yes yes yes najlepszy film milosny jaki istnieje <3

ocenił(a) film na 10
AdiXXX

ja też płakałam świetnie to zagrali niesamowity film :-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones