PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=629025}

Tylko ciebie chcę

Tengo ganas de ti
7,3 85 150
ocen
7,3 10 1 85150
5,5 2
oceny krytyków
Tylko ciebie chcę
powrót do forum filmu Tylko ciebie chcę

zakończenie

ocenił(a) film na 9

Obejrzałam dzisiaj i bardzo nie podobało mi się zakończenie. Teraz jeszcze większą mam nadzieję, że jednak zrobią tą 3 część i żeby w końcu Hache i Babi byli razem...

Skrzacik_95

A gdzie znalazłaś tą część bo ja nie mogę znaleźć;(

ocenił(a) film na 9
Donaa_2

http://peliculas69.com/pelicula/587/tengo-ganas-de-ti-2012.html

ale to jest zwykła kinówka, bez napisów bez niczego :(
widać jak bardzo byłam zdesperowana :D

Skrzacik_95

Aha;) A już miałam nadzieję bo nie mogę się doczekać;) widziałam tą drugą część ale z innymi aktorami;(
Wole tą z Mario Casas ;) bo on jest bosski;)

ocenił(a) film na 8
Donaa_2

http://pccineforo.blogspot.com.es/2012/06/tengo-ganas-de-ti.html ja oglądałam tutaj :)

kejt373

Wielkie dzięki ale nie ma napisów;)

Donaa_2

Obejrzałabym nawet tę wersje bez napisów, ale ta świadomość, że Hache nie będzie z Babi powoduje taką niechęć ;( Mimo to i tak pewnie obejrzę... ; ) i poczekam na 3, może wtedy bd razem ;p

ocenił(a) film na 10
cuzthisisme

też obejrzałam wersje bez napisów i oby była 3,że Hache będzie z Babi:)

zocha28

Zapewne żadna z nas nie jest pocieszona faktem ze Hache nie będzie z Babi w drugiej części ; ( ?

ocenił(a) film na 7
cuzthisisme

W drugiej niech sobie będzie z Gin, oby w trzeciej wrócił do Babi xD

Bayaaa

oby była 3 częśc ;d ;p

ocenił(a) film na 7
Bayaaa

szczerze to was nie rozumiem ja wole zeby Hugo byl z Gin. Babi bawi sie uczuciami . . .

Alex555_filmaniak

Oczywiście że lepiej żeby Hugo był z Gin! Babi jest sztywna i tylko bawiła się biednym chłopakiem. Nikt nie czytał książki? tam było wyraźnie napisane, że są marne szanse na to żeby Hugo (Step) wrócił do Babi ;D

blackwhitelady

prawdopodobnie będzie trylogia . ;d

amarantus_2

www. elseptimoarte . net / - tres - metros - sobre - el - cielo --sera-la-primera-de-una-trilogia-9931.html

ocenił(a) film na 10
amarantus_2

jezeli tengo ganas de ti bedzie cieszyło sie duzo popularnoscia to mozliwe ze zrobia trzecia czesc.

cuzthisisme

Dlaczego uważacie, że ten film skończył się nie tak jak powinien i czekacie na trzecią część, aż w końcu Hache będzie z Babi? Przecież to było bardzo pozytywne zakończenie! Dowodzi ono, że po każdej porażce można się pozbierać i że zawsze można spotkać Miłość:) Babi nigdy nie zasługiwała na Hache, nie dażyła go taką miłością jak on ją, potraktowała go jak zabawkę, która pozwoliła jej zabawić się w młodości… Nigdy nie rozumiała sprzeczności jego osobowości, złożoności jego natury, nie rozumiała tych wszystkich problemów, które w sobie skrywał… Nie kochała go takim jakim był i chciała za wszelką cenę go zmienić, dopasować do snobistycznego środowiska w którym żyła. Osobiście uważam, iż dobrze że nie są razem, przy Gin Hache jest sobą i nie musi się zmieniać:) Babi miała swoją szansę i nie umiała jej docenić… To naprawdę szczęśliwe zakończenie dla niego, szansa na Miłość, w której będzie sobą!:)

ocenił(a) film na 10
plinka128

jak najbardziej się zgadzam:) Hache i Babi byli zupełnie z innych światów, ona nie potrafiła zaakceptować jego trudnej osobowości.. Uważam, że zakończenie jest jak najbardziej szczęśliwe i takie też może być jego życie gdy zapomni o miłości, która jest dla niego bardzo bolesna.. (Babi) a pomoże mu w tym Gin. Druga część super, pierwsza jeszcze lepsza a trzecia oby była bez udziału Babi.. GIN górą!!!!!:):)

użytkownik usunięty
plinka128

Twoja wypowiedź wygląda tak jakbyś nigdy nie oglądała "Trzech metrów nad niebem"... Cały sens tych filmów tkwi w miłości Hache i Babi :)

ehh taka „głupiutka” miłość jest domeną młodości, wtedy wszystko wydaje się prostsze a człowiekowi wydaje się, że można żyć na przekór wszelkim przeciwnościom losu. Z biegiem czasu zaczyna się patrzeć z innej perspektywy i rozumieć co w życiu jest najważniejsze. Oczywiście najważniejsza jest miłość, ale nie taka młodzieńcza wbrew wszystkiemu (nawet wbrew sobie, swojej osobowości), ale taka w której człowiek jest sobą! Człowiek o bardzo złożonej osobowości, pełen sprzeczności i skrywający różne problemy i tajemnice powinien być z osobą, która będzie rozumiała jego specyfikę i będzie się starała, aby mógł być przy niej sobą, a nie z kimś kto będzie próbował go zmienić i dostosować do ogólnie przyjętych norm w swoim otoczeniu. W życiu nie chodzi przecież o to, aby cały czas próbować się dostosować i spełnić czyjeś oczekiwania i aspiracje, to na dłuższą metę nie prowadzi do niczego… Chodzi o to aby być szczęśliwym z drugą osobą i akceptować się wzajemnie. Ale to jest tylko moje zdanie i jestem w stanie zaakceptować, że ktoś ma zgoła odmienne;)

plinka128

Ładnie powiedziane.

Donaa_2

Film jest na cda.

ocenił(a) film na 7
Skrzacik_95

też właśnie dzisiaj obejrzałam drugą część, ale nie specjalnie mi się podobała.... o wiele ciekawsza była pierwsza część.
pomimo tego teraz się ciesze że Hache nie jest z Babi.... ona jest dziwna. natomiast Gin jest bardziej naturalna i bardziej pasują swoimi osobowościami...

ocenił(a) film na 8
kamilakis

całkowicie się zgadzam. pierwsza część była dużo ciekawsza, ale gin jest stworzona dla hache. babi tak naprawdę go nie kochała, nie potrafiła zaakceptować takiego ajkim był

ocenił(a) film na 10
karinka101

tak uwazasz? a podoba Ci sie Hache w drugiej wersji, jak złagodniaj i zatrzymał sie chwile , by pomyslec nad swoim zyciem? to własnie dzieki Babi taki sie stał, to dzieki Babi jest lepszym człowiekiem, a Gin spiła całą smietanke.

ocenił(a) film na 7
marlena_17

według mnie Hache zmienił się po śmierci przyjaciela Pollo. co do Gin to właśnie według mnie przy niej nie musi udawać kim tak na prawdę jest...

ocenił(a) film na 10
kamilakis

Gin i Hache są tacy sami.są w stanie zrobic wszystko dla ważnej dla nich osoby.widać to w scenie, kiedy Hache daje wycisk oprawcom Gin.a potem rozpaczliwie jej szuka.cierpi razem z nią.według mnie ta scena była momentem ,w którym zrozumiał co dla niego znaczy Gin.

ocenił(a) film na 10
m55

tak hache i gin sa bardzo podobni do siebie widac, że dobrze sie ze soba czuja i lubia spedzac razem czas :)

ocenił(a) film na 10
m55

Też tak uważam:0 W trudnej sytuacji człowiek zaczyna rozumieć kto jest dla nie ważny :)

ocenił(a) film na 10
marlena_17

własnie dokładnie! to dzięki Babi stał sie lagodnym czlowiekiem! śmierc Pollo wpłynela na niego jeszcze bardziej ale juz wczesniej przed jego smiercia byl lagodniejszy i calkiem innym czlowiekiem sie stal nawet to jego brat zauwazyl !

Skrzacik_95

Też bardzo nie podobało mi się zakończenie, liczyłam na inne dlatego również chciałabym, aby powstała kolejna część. : c

ocenił(a) film na 10
olciaaakxd

Mógł ten Moccia napisać romans a nie melodramat. Spełniłby oczekiwania fanów B&H i wszystko byłoby pięknie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones