PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1422}
7,3 25 643
oceny
7,3 10 1 25643
7,6 11
ocen krytyków
Tytus Andronikus
powrót do forum filmu Tytus Andronikus

...żeby dostarczać takich wrażeń. Mam wrażenie, że gdyby ten film zrobił Fellini, byłoby to arcydzieło wszechczasów i wszechświata, ale i tak jest genialny, choć w moim odczuciu Casanova lepszy. Mnie, wychowanemu na mitologii grecko-rzymskiej, te klimaty + połączenie ze współczesnością, idealnie pasują.

SPOILER

Najbardziej zadziałał na mnie "obraz" córki Andronika, to było coś przerażającego, już do samego końca filmu.

CHLEBA I IGRZYSK!

wojtek_pasiak

Cudowne arcydzieło. Polecam też Satyricon i Medeę.

ocenił(a) film na 10
wojtek_pasiak

Bardzo dobrze napisane. Przyznam, że nie czytałem "Tytusa Andronikusa" (muszę szybko naprawić ten błąd), ale ten film całkowicie mnie oczarował i powalił. Dawno nie widziałem czegoś aż tak genialnego. Chyba nie muszę się rozpisywać, wszystko w tym filmie jest D O S K O N A Ł E :) To arcydzieło ma w zasadzie tylko jedną wadę-za krótkie jest! Dwie i pół godziny to, jak się okazało, za krótko, strasznie smutno mi było, gdy było już po filmie :( Mógłbym oglądać i oglądać...

wojtek_pasiak

czym ty sie podniecasz widizlem tylko trailer ale juz widac cos nei tak skas sie weziely auta w starozytnosci i ubrania z obcecych czasow lub stól bilardowy

Metalowiec28

To nie jest film historyczny, tylko ekranizacja sztuki teatralnej (Szekspira), więc nie oceniaj na podstawie trailera -_-

wojtek_pasiak

co to za film ogolnie nie ogladalem go ale ogl trailer i jest troche bez sensu w jednej scenie widac 2 auta skad sie wziely w starozytnosci to nwm po 2 w innych scenach ludzie maja ubrania jak by z obecnych czasow gosc podobny do Willa Smitha w garniturze co to ma byc

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones